Ofis Platin hedef büyüttü!

Kitap ve defterler, tüm Türkiye'de otomatik makine ile kaplanacak! İşte bunu yapacak olan teknoloji.

Ofis Platin hedef büyüttü!

Geçtiğimiz yıl ülkemizi kitap kaplama makinesiyle tanıştıran Ofis Platin, şuanda Türkiye'nin 40'a yakın şehrinde verdiği bu hizmetini ülkemizin tamamına yaymayı planlıyor. Tüm velileri kitap ve defter kaplama zahmetinden kurtaran kitap kaplama teknolojisi hayata geçirildiği dönemde büyük beğeni toplamıştı.

Ofis Platin, İtalyan Colibri Spa şirketinin yetkili Türkiye distribütörlüğünü yapıyor. Şirket ortakları Süleyman Sarı ve Cenk Sözügüzel, Colibri şirketinin tek işinin kitap kaplama makinesi ve kaplarını üretmek olduğunu, 83 mikron kalınlığında ve hiçbir kanserojen madde içermeyen bu kitap kaplarının dünyanın yaklaşık 20 ülkesine İtalya'dan ihraç edildiğini belirtti.

Veliler bu ilginç ve verimli hizmetin nasıl verildiğini görmek ve kendilerine en yakın kitap kaplama noktasının bilgisini almak üzere www.kitapkaplama.com adresini ziyaret edebilir.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Çocukken kitap kaplamakla uğraştığım vakde ve kaplık parasına şimdi acıyorum. Boş uğraşlar...

İlköğretim lise yıllarında annemle beraber oturup saatlerce kitap kaplardık. Hem de her bir yıl.

Ne gerek var bu uygulamaya? Zaten bir yıl sonra o kitaplar atılıyor devlet yeni kitap veriyor. Defter desen kaplasan ne kaplamasan ne?

artık teknogold kitap kaplama makinesi var hem yerli hem ekonomik

Mankineler makul fiyatlarda olmadığı için bu işi de ticarete döktüler maalesef. Ama görüyorum ki bu makineyi bile satamıyorlar..

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play