OKI, 5 renkli yazıcısını İstanbul'da tanıttı!

Yazıcıların önde gelen isimlerinden OKI, 5 renkli yazıcısını İstanbul'da tanıttı!

OKI, 5 renkli yazıcısını İstanbul'da tanıttı!

OKI, baskı profesyonelleri ve dikey  sektörler için özel olarak geliştirdiği, segmentinde bir ilk olan 5 renkli baskı yapan  ödüllü yazıcıların da aralarında bulunduğu  yeni ürünlerini OKI Data Corporation (ODC) Başkanı T. Hiramoto'nun katıldığı "The Future of Printing is Brilliant" temalı toplantı ile  İstanbul'da tanıttı.
    
OKI yazıcıların geliştirilmesi, üretimi ve pazarlamasını yapan ODC'nin Başkanı T.Hiramoto, Türkiye'nin OKI açısından çok önemli bir ülke olduğunu vurgulayarak şunları söyledi:

"OKI'nin 2013 yılında 2012 yılına  göre gelirlerini yüzde 11 oranında arttırması bekleniyor. Avrupa bu gelişmeye çok önemli katkı sağlıyor.

Avrupa'da 30, Türkiye'de 12 yıldır ofislerimiz aracılığıyla yürüttüğümüz faaliyet bizim baskı alanındaki işimiz için önemli dönüm noktasıdır .

Türkiye bizim için çok önemli potansiyele sahip ülkelerden birisidir. Bugün pazarı doğrudan etkileyecek yeni bir teknolojimizi, endüstrinin ilk 5 renkli dijital LED yazıcısını size tanıtacağız".  

OKI Lansmanında tanıtılan beyaz tonerli yazıcı serisinden C711WT ve 5 renkli yazıcısı ES9541 ile 360 grama baskı yapma özelliğine sahip segmentindeki tek A3 yazıcı olan C931 ve açık bir platform üzerinden çalışan MC760 ve MC7680 çok amaçlı yazıcılar (MFP) davetliler tarafından ilgiyle karşılandı.

Lansman toplantısında konuşan OKI Türkiye Genel Müdürü Lusi Adut ise Grafik Tasarımı Sektörü ve profesyonel baskı pazarına yönelik geliştirilen yeni  ürün gamı ile OKI Türkiye'nin faaliyet alanının biraz daha genişlediğini belirterek şunları söyledi:

"OKI Türkiye  olarak  global vizyonumuza uygun bir şekilde  stratejimizi belirliyoruz.
Varolan ve yeni pazarlarda yazıcı  işimizi büyütmeye devam  etmek, ama aynı zamanda kanal ve müşteri ilişkilerimizi daha da güçlendirmeyi amaçlıyoruz.

Geçtiğimiz 2 yılda Kobi ve Çalışma grupları için komple çözüm için ürün ve çözümler geliştirmeye devam ettik. Mikro, orta ve büyük ölçekli işletmeler; büyük, yüksek hacimli çalışmalar için  son derece rekabetçi ürünler çıkardık.

OKI ,Profesyonel renkli baskı pazarında da güçlü bir pozisyona ulaşmak amacıyla yeni ürünler  geliştiriyor. Hem kücük hem daha ölcekli işletmeler icin cözumler oluşturuyor.Bu alan OKI'nin bilinen tanınan yüzünden farklı bir dönüşüm alanı.

Bugün tanıttığımız endustrinin ilk 5 renkli dijital LED ürünü, bunun çok önemli bir örneğini oluşturuyor"

Farklı yüzeylere baskı yapabiliyor!

C711WT

OKI Data tarafından geliştirilen C711WT, ES9541 ile kağıdın yanısıra cam, kristal, seramik, kumaş, plastik, deri gibi çok çeşitli yüzeylere transfer kağıdı aracılığıyla baskı yapılabiliyor. OKI tarafından geliştirilen ve kendi alanında bir ilk olan 5 renkli yazıcı ES9541'in Good Design ve VISCOM ödülleri bulunuyor.

OKI Data tarafından geliştirilen  ES9541 modeli 5 renkli baskı yapıyor. Kendi alanında eşsiz olan bu yazıcının renkli ve çeşitli yüzeylere beyaz renk veya parlak baskı yapma özelliği bulunuyor. ES9541 5 renkli yazıcılar, yüksek baskı kalitesi, medya esnekliği, rekabetçi fiyatı gibi özellikleri ile ilgi çekiyor.


Renk profesyonelleri için geliştirilmiş, C931 A3 renkli yazıcı, OKI'nin "Multi level ProQ" ve isteğe bağlı olarak  bir EFI Fiery® XF sunucu teknolojileri ile yüksek kalitede  renkler, ince detaylar ve yüksek canlılık, gerçeklik  hissi veren baskı sonuçları sağlıyor.

MC760 ve MC780 çok fonksiyonlu yazıcılar (MFP) ise  dokümanlarla ilişkili işlerin tümünü, kurumun doküman akışı ile sorunsuz bir şekilde bütünleştiren, kullanıcı arayüz özelleştirmesi sağlayan açık bir platform ile birlikte çalışıyor.

Yüksek miktarlarda baskı alınmasına olanak sağlayan MC760, MC780'de belgelerin otomatik olarak harmanlanması ve zımbalanması için dahili sonlandırıcı bulunuyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz