Oki'den Google Cloud Print desteği

Oki, renkli çok fonksiyonlu yazıcı serisine Google Cloud Print hizmetini dahil etti!

Oki'den Google Cloud Print desteği

OKI'nin "Google Cloud Print" özellikli " çok amaçlı (MFP) MC300 ve MC500 serisi  renkli yazıcıları ile kullanıcılar istedikleri yer ve zamanda yüksek kalitede renkli  baskı alabilecekler

OKI renkli çok fonksiyonlu yazıcı serisine Google Cloud Print hizmetini dahil etti.   Google Print Hizmeti özelliği bulunan OKI MC300 ve MC500 Serisi2 çok fonksiyonlu yazıcılar (MFP) ile; Gmail, Google Docs'da bulunan dokümanlar, akıllı telefon, tablet, bilgisayar veya internete bağlı herhangi bir cihaz aracılığıyla kablosuz ortamda, doğrudan  renkli olarak yazdırılabiliyor. OKI yazıcılara eklenen bu yeni özellik, iş gücü mobilitesinin her geçen gün arttığı günümüz çalışma koşullarında üretkenliği ve konforu destekliyor. Google Cloud Print hizmeti kullanıcılarının baskı almak için yazıcı sürücüleri yüklemesine gerek kalmıyor..

OKI MC300 ve MC500 Serisi yazıcıları yüksek kağıt kapasitesi, yüksek baskı hızı, çift taraflı baskı ve tarama fonksiyonu ve yüksek çözünürlüklü renkli yazdırma  gibi güçlü bir dizi özelliği  kompakt bir tasarım içinde sunuyor. OKI'nin mobil baskı uygulamaları, Google Cloud Print hizmeti ile artık daha güçlü.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost