Sony'den OLED ekranlı Walkman MP4 çalar

Sony, Walkman markasının 30. yılında gelmiş geçmiş en etkileyici MP3 çalarını piyasaya sürüyor...

S-master Digital Amplifier teknolojisi...

S-master Digital Amplifier teknolojisi...

Yeni serinin sahip olduğu diğer bir "ilk" ise; S-master Digital Amplifier teknolojisi. Bu teknoloji, son derece gerçekçi ve ultra düşük bozulmalı sesler sağlıyor. Sony'nin hi-fi ve ev sineması ürünlerinde yer alan s-Master amplifikatörü, dinleyicilere bir stüdyo veya konser salonunda oldukları hissini veriyor.

Digital Noise Cancelling özelliğine sahip yeni X Serisi Walkman sadece gerçek müzik deneyimine odaklanmayı sağlıyor. Digital Noise Cancelling özelliği uçakta, otobüste, trende ve ofis ortamında etkili olmak üzere 3 farklı seçeneği ile tüm dış gürültüleri kesiyor. Ayrıca uçak yolcuları, Walkman'i konnektör ile doğrudan uçağın AV sistemine bağlayabiliyor ve uçuş sırasında Walkman'in gürültü engelleme özelliğinden yararlanabiliyor.

Yeni seri, müzik ve video içeriği yüklemeyi de son derece kolay ve eğlenceli bir hale getiriyor. Dahili wi-fi bağlantısı, YouTube gibi popüler servislere bağlanmayı sağlarken, podcast indirmeye ve internette sörf yapmaya olanak tanıyor. Kullanıcılar bir şarkının keyfini çıkartırlarken, aynı zamanda dinledikleri müzik hakkındaki bilgilerini de arttırabiliyorlar. X Serisi, YouTube gibi sanatçı ile ilgili kaynaklara doğrudan yönelten bir dizi ilgili link sunabiliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

İşte bu İpod Touch'ın canını sıkabilir ,yürü be Sony arkandayız .

vay be !
keşke walkman telefonlarının da tasarımı bunun kadar güzel olsaydı...

ipod toucha alternatif olamaz..ekranı dıkunmatik bile değil, ayrıca ekstra programların yüklenebilirliği ne durumda acaba...ipod touch şu anda alternatifsiz bir şekilde duruyor yerli yerinde....ama ses kalitesi açısından ipod u dövebilir o başka :)

Kulaklıkları sağlamsa neden olmasın gayet sağlam bir cihaz.
sonynin ses ve görüntü ürünlerindeki becerisini anlatmaya gerek yok.
w810i sahibiyim.

az kaldı geliyo :D

Sen de yorum yaz

Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
S-master Digital Amplifier teknolojisi...
3
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir