OpenOffice: İkinci beta sürümü yayımlandı

Özgür ofis-setinin geliştiricileri çıkacak olan 3. sürüm için yeni bir beta yayınladı...

OpenOffice: İkinci beta sürümü yayımlandı
OpenOffice 3: İkinci beta sürümü indirilmeye sunuldu.

Açık kaynak kodlu büro seti OpenOffice.org'un geliştiricileri çıkacak olan 3. sürüm için ikinci bir beta yayımladılar. İndirme linkini aşağıda bulabilirsiniz.

İkinci beta sürümünde geliştiriciler öncelikli olarak bilinen hataları düzeltmeye odaklandılar. Düzeltilen hataların detaylı bir listesini burada bulabilirsiniz.

Çıkacak olan Office sürümünün yenilikleri arasında yeniden elden geçirilmiş bir Startcenter (başlangıç merkezi), Office 2007 dokümanları için içe aktarma filtresi ve Mac OS sistemler için yerel destek var.

Download: OpenOffice 3 Beta 2 (İngilizce)

Halil Mollaoğlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Office 2007 dokümanları için içe aktarma filtresi çok iyi olmuş. 289.01 dolar vereceğime OpenOffice kullanırım daha iyi.

Çıksa da artık kullansak beni en çok bu beta kısmı yoruyo :)

adamlar üzerine biraz düşse office sin tozunu attıracakta kimse üzerine tam düşmüyor officede iyice abartı fiatları 2007 versiyonunu ögle cok kullananda görmedim herkez eski sürümle devam ediyor dahala bu opencılar işi biraz ilerletse bu baya ilgi toplayacak ama yok opencılar biraz yavaş program orjinalin arkasından gidiyor biraz gazlayıp yeni teknolojiler araclar üstünlükler ekleseler bayabi sıkıştırırlar dogrusu

Yillardir openoffice kullaniyorum. Ms officeyi de gordum. Acik kaynakli program varken ne diye msoffce ye para vereyim. Openoffice her isimi goruyor. Herkez -programi bir sekilde kirmis- msoffice kullaniyor. Lisanssiz program kullanarak ne diye kendilerini riske atiyorlar ki...

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir