Oyunculara Özel Razer Firefly V2 Duyuruldu

Razer, orijinal RGB oyun faresi matının geliştirilmiş bir versiyonunu duyurdu.

Oyunculara Özel Razer Firefly V2 Duyuruldu

Razer, orijinal RGB oyun faresi matının geliştirilmiş bir versiyonunu duyurdu. Razer Firefly V2, oyuncuların Razer Chroma RGB deneyimini yoğunlaştırmak için daha ince ve daha parlak hale gelen Razer Firefly'nin halefidir. Şu anda, 500'ün üzerinde cihazı destekleyen ve günümüzün 130'dan fazla PC oyunuyla entegrasyon sağlayan dünyanın en büyük RGB aydınlatma ekosistemi Razer Chroma tarafından desteklenen en parlak RGB fare matı huzurlarınızda.

Daha parlak LED'lerle donatılmış olan Razer Firefly V2'nin dört bir tarafında, ilk Razer Firefly'da da 15 adet bulunan, toplam 19 aydınlatma bölgesi bulunmaktadır. Sınırsız kişiselleştirme seçenekleri, 16,8 milyon renk seçeneği ve önceden ayarlanmış aydınlatma efektleriyle tamamen kişiselleştirilmiş oyun kurulumunu sağlar. Firefly V2, Razer Synapse 3 ile tamamen uyumludur.

Sadece 3 mm inceliğe sahip Razer Firefly V2, tüm fare sensörleri, oyun stilleri ve hassasiyet ayarları arasında hassas izleme için optimize edilmiş mikro dokulu sert bir yüzeye sahiptir. Ayrıca, minimum fare sürtünmesi için yerleşik bir kablo tutucu ve sağlam bir şekilde yerinde durmasını sağlayan kaymaz bir kauçuk taban içerir.

Fiyat: 49.99 $/ 59.99 €

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play