Özel dosya: Windows Media Player skin'leri

CHIP Download ÖZEL: Windows Media Player'ı soğuk görünümünden kurtaracak en iyi temalar burada.

Özel dosya: Windows Media Player skin'leri

İlk başlarda kullanıcılar tarafından pek de benimsenmeyen bir Windows yazılımı olan Windows Media Player özellikle 12. sürümünden sonra epey adam oldu ve piyasadaki popüler medya oynatıcı programlara karşı doğru dürüst bir alternatif olmayı başardı. Özellikle birbirinden güzel tema paketleri sayesinde stil sahibi masaüstlerinin eğlenceli medya oynatıcısı olma yolunda emin adımlarla yürüyor.

Özel dosya: Windows Media Player için en iyi 15 tema

Sizin için hazırladığımız bu özel dosyada hem temaların Windows Media Player'a nasıl kurulacağını öğrenecek, hem de sizin için seçtiğimiz bu 15 temayı tek tek deneyim Windows Media Player'a stilinizi yansıtabileceksiniz.

Özel dosya: Windows Media Player için en iyi 15 tema

Not: Eğer hala Windows Media Player'dan nefret ediyorsanız en iyi Windows Media Player alternatiflerinden oluşan özel dosyamızı buraya tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Kmplayer diyor sanırım başka söze gerek yok :D

Kmplayer 'ın arayüzü eskiden donmuyordu şimdi son sürümde videoyu ileri alınca arayüz donuyor kapanmak zorunda kalıyor bence wmp 12 daha iyi ve onun yanında vlc media...

Müzik dinlemek için aimp'i tavsiye ederim.(Arayüz , geliştirme ve kaynak tüketimi açısından bakıldığında piyasada rakiplerinden çok ileride ) Video gibi görsel dosyaları görüntülemek içinse ; Windows Media Player ve Windows Media Player classic üzerine codec paketi yüklerseniz neredeyse tüm medya içeriğini görüntüleyebilirsiniz. Bilge Baykuş

Sen de yorum yaz