Panasonic'ten kompakt tarayıcı KV-S1065C

Dakikada 60 sayfaya kadar tarama yapabilen Panasonic KV-S1065C tanıtıldı.

Panasonic'ten kompakt tarayıcı KV-S1065C

Panasonic System Communications Company, kompakt bir gövdede tarama işlevleri sunacak şekilde tasarlanmış bir çalışma grubu tarayıcısı olan KV-S1065C'yi tanıttı. 

KV-S1065C'nin küçük ayak izi (32 cm en x 21 cm derinlik) bu makinenin resepsiyon tezgahları gibi küçük alanlara rahatça sığmasına olanak veriyor. Siyah-beyaz ve renkli olarak dakikada 60 sayfa tarama kapasitesindeki tarayıcı, çok sayıda belgeyi hızla elektronik veriye dönüştürebilir ve pek çok kullanıcının bulunduğu ofislerde bile kullanılabilir. Otomatik belge besleyici, 75 adete kadar belgeyi tutabilir ve makine, karışık kağıt yığınlarının taranmasına olanak sağlar, bu da iş etkinliğini arttırır. Sert kimlik kartları dahil uzun, küçük, kalın ve çok ince sayfalar (20g/m2'den itibaren) birlikte taranabilir.

Güçlü teknik özelliklerine ilave olarak, KV-S1065C bu tip tarayıcılarda sık rastlanan bazı arızaları çözecek şekilde tasarlanmıştır. Gelişmiş görüntü işleme ile donanmış bu tarayıcı, farkında olunmadan kıvrılmış köşeler nedeniyle eksik taranmış bir resmi tespit edebilir. Bu yenilikçi Kenar Kıvrılma tespit işlevi, taramayı otomatik olarak durdurur ve kullanıcı bundan sonra yeniden tarama yapmaya ya da taramaya olduğu gibi devam etmeye karar verebilir. 

"Mühendislerimiz KV-S1065C'yi tasarlarken hedefleri, kullanıcılar için tekrar gerektiren işleri mümkün olduğunca azaltmak ve aynı zamanda yüksek kalitede taramayı güvenceye almaktı. Kenar Kıvrılma tespiti gibi yenilikçi işlevler sayesinde, kullanıcılar bazı önemli bilgilerin kaybolduğu pek çok belgeyi yeniden taramak zorunluluğundan kurtularak zaman kazanabilmektedir", şeklinde konuşan Panasonic System Communications Company Avrupa Genel Müdürü David Sempere sözlerine şunları ekledi: "Biz ayrıca en iyi ürünümüz KV-S5055C düşük hacimli tarayıcıda daha önce kullanılan Çift Besleme Atlama Tuşunu da ekledik. Böylece kullanıcılar çift yükleme tespit edildiğinde, mesela belgeye bir yapışkan not eklediğinde veya zarf tarama istendiğinde bile taramaya devam edebiliyor." 

Tarayıcıda taranmış sayfaları kolayca düzenlemeyi sağlayan ve aralarında metin arama özelliği etkinleştirilmiş PDF ve arama yapılabilir PDF/A'nın da bulunduğu 8 farklı dosya formatında kaydeden Panasonic''in Image Capture Plus yazılımı da bulunuyor.  

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir