PlayStation 4'ün Slim sürümü bu olabilir mi?

PlayStation 4'ün "Monolith" kod adlı inceltilmiş sürümü, internete sızmış olabilir!

  • Zeynel A. Öztürk
PlayStation 4'ün Slim sürümü bu olabilir mi?

PlayStation 4'ün "Slim" modeline ait gizli görüntüler, internette ortaya çıktı. "Monolith" kod adlı yeni model, çok daha küçük, aynı zamanda çekici bir tasarıma sahip. Ancak sızıntıların gerçek olduğunu doğrulamak şu an için zor.

NeoGaf forumunda paylaşılan görüntülerde PlayStation'ın çok daha küçük bir sürümü var. İlk fotoğrafın yandan çekilmiş olması, cihazın şeklini algılamayı zorlaştırsa da, tasarımın şu anki PlayStation 4'e benzediği açık. Tek küçük sorun ise, PS 4 Slim için henüz çok erken olması.

Sony'nin oyun konsollarının "Slim" sürümlerini 3-6 sene sonra piyasaya sürdüğünü düşünürsek, bu görüntülerin sahte olma ihtimali var. PlayStation 4 piyasaya sürüleli sadece 2 sene olduğundan yeni bir Slim sürümü, firmanın satışlarını olumsuz etkileyebilir. Bir başka ihtimal ise fotoğrafların gerçek olması, ancak henüz tasarım aşamasında olmaları.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

PS4 piyasaya sürüleli2 sene olmuyor daha !!!

@26 Oca 2015 13:42 ee slim le normalinin arasında hiçbir fark olmuyor ki bi boyutta oluyor birde depolama alanında. bu sadece daha küçük hoş görünümlüsü. ps4 oyunları çıktığı sürece oyunlarını çalıştıracak. ps4 e 8 yıl oyun çıkacak sa bütün ps4 ler 8 sene boyunca ps4 ün oyunlarını çalıştıyor.

xbox one diyorum diretcx 12 diyorum

@26 Oca 2015 15:15 o iğrenç kasalı , berbat görünümlü taşıması zor. god of war , uncharted , the last of us gibi özel oyunların olmadığı tipsiz oyun konsolu mu :)

@26 Oca 2015 16:34 Evet o kardeşim :D

bu bildiğin wii :)

bence bu slim değil ''ps 4 fat''

2015 yazında ps4 slim tanıtılacak

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play