PlayStation 5'in Erken Geliştirici Kiti, eBay'de Satılığa Çıktı!

PlayStation 5 Geliştirici Kiti ebay'de satılığa çıktı. Ancak sadece birkaç saatliğine...

  • Ercan Uğurlu
PS5 Geliştirici Kiti eBay'de satılığa çıktı

Son günlerde 10 milyon satış rakamına erişme başarısı göstermesiyle yeniden gündem olan PlayStation 5'in, sahip olduğu şu anki tasarımına kavuşana kadar farklı tasarım aşamalarından geçtiğini tahmin etmesi güç değil. Hatta bunlardan bazılarını patent örneklerinde görerek daha önce haberini yapmış ve PlayStation 5'in nasıl olabileceğine yönelik tahminlerimizi sizlerle paylaşmıştık. Tıpkı birkaç saatliğine de olsa eBay'de satışa çıkan PS5 Geliştirici Kiti gibi...

Evet, PlayStation 5 Geliştirici Kiti eBay'de sadece birkaç saatliğine satılık listesinde görünmüş, ancak çok geçmeden hızlıca geri çekilmiş. Yayında kaldığı kısa süre içinde 12 teklif alan PlayStation 5 Geliştirici Kiti fotoğraflarıyla da hemen Twitter'a yüklenmekte gecikmemiş elbette. "V" şeklindeki kasa yapısıyla oldukça heybetli görünen bu kit, kısa süre içinde 2850 Euro fiyata ulaşmış.

PlayStation 5 Geliştirici Kiti DFI-D1000AA kod adıyla bilinirken, ayrıca PlayStation 5'in bir de Test Kiti bulunuyor ve bu da eBay'de şu an erilemeyen bu linkte satışa çıkartılmış. Kasa yapısı olarak günümüz PlayStation 5'ine oldukça benzeyen bu cihazın kod adı ise DFI-T1000AA.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz