Plustek, NVR kablosuz görüntü setini duyurdu

Plustek Security Inc., yeni kablosuz HD NVR görüntü kayıt setini duyurdu.

Plustek, NVR kablosuz görüntü kayıt setini duyurdu

Sadece güç kablosunu bağlayarak bir dakikada kurulumu gerçekleştirilebilen yeni NVR Kablosuz Set, kullanıcı dostu görüntüleme sistemlerinden biri. HD çözünürlüklü ve IP66 sertifikalı kameraları ile hem iç hem de dış mekanda kullanılabiliyor. Kullanıcılar satın alırken sabit disk kapasitesini seçebiliyor. 8 TB'lık modele altı aylık görüntü kaydedilebiliyor.

Yeni Plustek kablosuz HD güvenlik seti, IP66 onaylı kameraları ve 5 GHz WiFi (Kablosuz Ağ) desteği sayesinde kablolu ağ bağlantısı gerektirmiyor. Güç bağlantısı yapıldığı anda kameralar otomatik olarak kablosuz ağda eşleşiyor ve kurulum kısa sürede otomatik olarak tamamlanmış oluyor. Son derece hassas kızılötesi gece görüşü sayesinde sistem karanlıkta bile yüksek performans ve kalitede aralıksız çalışabiliyor.

Ürünle birlikte dinamik alan adı sunucusu (DDNS) kurulumu ve ayarı gerektirmeyen, tanımlama ve kullanıcı paneline bağlantı desteği içeren özel P2P uygulaması geliyor. Plustek kablosuz HD güvenlik seti ürün sayfası: http://plusteksecurity.com/produ ... t/introduction.html

Plustek Kablosuz HD Güvenlik setinin diğer özellikleri:

-          5 GHz WiFi destekli ve IP66 sertifikalı dört adet 720p kamera içeren ağ bağlantılı video kaydedici (NVR)

-          100 metreye kadar kablosuz aktarım mesafesi

-          Hızlı ve kesintisiz aktarım için 5 GHz band genişliği

-          PC kullanmaya gerek kalmadan çalıştırabilme

-          Uzaktan görüntü izlemeye imkan veren mobil uygulamalar (iTunes & Google Play)

Plustek Security Pazarlama Müdürü Robert Fuchs; "Yeni tasarlanmış olan tam kapsamlı kablosuz NVR ürün grubumuzu sunmaktan heyecan duyuyoruz. Daima değişim içindeki teknoloji ile video görüntüleme standartları da sürekli ilerleme göstermektedir. Kullanıcıların, kısa sürede demode olmayacak yenilikçi çözümlere adapte edilmiş akıllı video görüntüleme sistemlerine ihtiyaçları var." açıklamasını yaptı.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Güvenlik sistemlerinde aradığım en önemli özellik kesintisiz hizmet verebilmeleridir. Elektrik kesintileri Türkiye'de önemli bir sorundur. Suçlulara "Aman sigortaları kapatmayın!" veya "Elektriklerin gelmesini bekleyin!" diyemeyiz. Kutu ve kameraları çalıştıracak en az 2 saatlik şarja ihtiyacımız var...

kablosuz kamera sistemi ahmaklıktan başka birşey değildir, gayet tabii sinyal bozucu jummer'larla kameralar geçici olarak devre dışı bırakılıp olası senaryo üzerinde bir soygun gerçekleştirilip iş bittikten sonra tüymek hırsızlar için çocuk oyuncağıdır. unutulmamalıdır ki hırsızlar aptal insanlar değillerdir ve soyacakları yeri önceden planlayıp sonra işe koyulurlar. aynı şekilde kamera sistemi yerleştirip kabloların göz önünde olması da bir işe yaramayacaktır.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play