Rachel: Sony Ericsson'a Google gücü!

Sony Ericsson ve Google birleşirse ortaya nasıl bir cep çıkar? Cevap yeni SE cebi Rachael'de gizli.

Rachel: Sony Ericsson'a Google gücü!
8.1 MP kamera dikkat çekiyor

Bir süredir Sony Ericsson'un böyle bir telefon üzerinde çalıştığı biliniyor olsa da firma detayları saklıyordu. Rachael kod adlı cep telefonunun, bu yılın sonlarında açıklanması bekleniyordu. Windows Mobile bazlı X1 modelini de içeren Sony Ericsson'un XPERIA serisininin bir parçası olacak.

Sony Ericsson'un "Open Handset Alliance"a katılımından sonra telefonlarını Android bazlı yapması beklenen bir gelişmeydi. Akıllı telefonlarda Android gittikçe yaygınlaşıyor. Telefon muhtemelen yakında güncellenecek olan 2.0 sürüm Android kullanacak ve gelişmiş özelliklere sahip olacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Mükemmel bir birleşim sonucu ortaya mükemmel bir cihaz çıkmış. Sony Ericsson 'un kalitesinden şüphem yok ve olmucakta. Kalitesinden taviz vermeyen bir firma. 7.2 MBit demi yanlış duymadım ? Hızıda bu kaliteye yakışacak cinsten. Tasarımı da teknik özelliklerini tamamlayacak şekilde oldukça güzel tasarlanmış. Bu haber beni oldukça sevindirdi. İki dev firmanın kafa kafaya vererek böyle güzel bir cihaza imza atması.

Teşekkürler CHİP Online !

1 ghz gerçekten müthiş üstelik 7.2 mb bağlantı desteklio gerçekten harika olur çıkarsa tabi ;)

sony ericsson wep te 12 ten vuracakta amma bu google olur ama microsoft olur...yani dönusleri muhtesem olacak...western88

Sen de yorum yaz

Bu konuda okuyacaklarınız
1
Rachel: Sony Ericsson'a Google gücü!
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir