Samsung Galaxy Note 4'ten detaylı sızıntı!

Tanıtılmasına az kalan Galaxy Note 4, kendini ilk kez bu kadar yakından gösterdi!

Samsung Galaxy Note 4'ten detaylı sızıntı!

Yılın en çok beklenen telefonları arasındaki Galaxy Note 4, kendisini internette gösterdi. Fotoğraflar gerçek Note 4'e aitse, bizi Note 3'e çok benzeyen bir telefon bekliyor.

gsmarena.com web sitesinin yayınladığı karelerde plastik, dokulu bir arka kapağa sahip bir telefon görünüyor. Telefonun kenarları ise henüz tanıtılmayan, ancak sızıntılarda gördüğümüz Galaxy Alpha'yı andırıyor ve metalden yapılmış gibi görünüyor.

Karelerde telefonun sağ altındaki S Pen yuvasının yanında hoparlör ızgarası ve bir microUSB 3.0 portu görünüyor. Kamera lensinin yanındaki kutucuklardan birinin ise kalp ritmi izleyicisi olduğu düşünülüyor. Galaxy Note 4'ün ekranının yine 5.7 inç olacağı söyleniyor, ancak bu kez ekran çözünürlüğü 2.560x1.440 (QHD) piksele yükseltilmiş olacak.

Galaxy Note 4'ün kutusu da sızdı!

Galaxy Note 4'ün sızan kutusundaki Note 4'ün fotoğraflardaki cihaza benzemesi, sızıntının gerçek olma ihtimalini güçlendiriyor. Galaxy Note 4, 3 Eylül'de IFA'da tanıtılacak ve muhtemelen 15 Eylül'de piyasaya sürülecek.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

Samsung'un Note serisi gerçekten başarılı.

samsung illa alma beni diyor. iğrenç

@12 Ağu 2014 15:14 Gereksiz bir Appleboy yorumu

taş gibi oyşşş

çok gecikiyorsun chip

Eğer böyle ise bu sefer olmuş

İgrenc yine plastik iphone candir

Sizin olsun t50 Le mutluyum

Note serisi güzel gidiyor. S serisi battı resmen. Köşeli tasarım güzel görünüyor. Ama o yazılım açıkları ve kasılmalar mahvediyor tüm telefonu

Note serisi güzel gidiyor. S serisi battı resmen. Köşeli tasarım güzel görünüyor. Ama o yazılım açıkları ve kasılmalar mahvediyor tüm telefonu

Lg bi qhd ekranlı telefon çıkardı şimdi herkes qhd ekran kullaniyo

@13 Ağu 2014 02:47 Ne alaka? 2K ekranın çıkacağı biliniyordu ilk koyan LG oldu. LG koymasa belki Samsung koyacaktı belki HTC koyacaktı.

On yüzü çok heyecanlandırıcı gözüküyor fakat arka yüzü bende yeterince çekici değil. Kutu resmi ise berbat ve pek de gerçekmiş gibi durmuyor açıkçası.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir