Samsung Galaxy Note 8, Çift Kamerayla Gelebilir

Samsung Galaxy Note 8'in teknik özellikleri, detaylarıyla ortaya çıkmış olabilir!

  • Ercan Uğurlu
Samsung Galaxy Note 8, çift kamerayla gelebilir

Samsung'un Note 7 krizinden sonra bu aileye devam edip etmeyeceği çok tartışıldı, ancak şirket Note ailesinden değil vazgeçmek, Note 7'yi geri kazandırmak için büyük uğraş verdi. Şimdilerde Note 7'nin yenilenmiş sürümü Note 7R, pazara sunulmak üzere gün sayıyor. Öte yandan Note 8 için de hazırlıklar sürüyor. Note 8'in daha iyi, daha güvenli ve daha yenilikçi olacağı zaten biliniyor. Peki, telefonda neler olacak?

Son dönemde önemli akıllı telefon markaları çift kameraya geçiş yaptı. Çift kamera yoluyla özellikle alan derinlikli fotoğraflar çekilebilmesini sağlayan teknoloji devlerinin bu hamlesini, kullanıcılar da oldukça sevdi elbette. Gelen raporlara göre, Samsung'un da Note 8'de çift kameraya yer vermesi bekleniyor.

Galaxy Note 8'de, çift kamera olabilir. 12 MP ve 13 MP olarak arkada 2 lensin yer alacağı söylenen Note 8'de, ayrıca 3x optik zum da yer alabilir. Çift kamera ile yalnızca alan derinliği konusunda iyileştirme sağlanmayacak, ayrıca geniş açılı fotoğraf ve videolar da çekilebilecek. Bunların örneklerini daha önce özellikle Çin menşeli üreticilerden Huawei, Oppo ve Vivo ile gördük. Huawei, Mate 9 ile Mate 9 Pro'da çift kamera kullanırken, Vivo da XPlay 6'da ikili lensi seçmişti. Yine LG V20 ile G6'da ve Apple da iPhone 7 Plus'da çift kameraya yer verdi. Şimdi bunlara Galaxy Note 8 ile Samsung da katılabilir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Bence almadan önce araştırın hemen alirsaniz deneme tahtasi siz olursunu.Ben s8+ plus alalı 14 gün oldu ve ekran kırmızı oldu. düzeltiyorum bu sefer köşeleri kırmızı oluyor.samsung bunu yazılım ile çözecek deniliyor .yapacağı renkler ile oynama, ayarı getirecek.kesinlikle ben aldığım zamanki net görüntü olmayacak .sen 4500 tl ver 14 gün sonra servise gitsin. 20 gün bekliyecekmisim …malesef ,samsung sorunlu telefonlar yapmaya başladı ,kesinlikle almayın benim gibi sıfır cihazı servise ggönderirsi

Sen de yorum yaz