Samsung Galaxy S6'nın özel kılıfı piyasada!

Galaxy S6 tanıtılmadan ortaya çıkan bu özel kılıf, yeni amiralil tasarımı hakkında ipuçları veriyor!

  • Ercan Uğurlu
Samsung Galaxy S6'nın özel kılıfı piyasada!

Bilindiği üzere Samsung fanları tarafından beklenen yeni amiral Galaxy S6'nın MWC 2015'te tanıtılması bekleniyor. Cebin tanıtılmasına sayılı günler kala elbette aksesuar üreticileri de harıl harıl çalışıyor. Bu aksesuar üreticilerinden biri olan Cush Cases de boş durmamış ve Galaxy S6 için fazlasıyla "dayanıklı" bir koruma kılıfı yapmış.

Şu an Amazon üzerinden 9 dolarlık bir fiyat etiketiyle satın alınabilecek durumda olan Galaxy S6 "özel" kılıfı, sahip olduğu özelliklerle pek çok koruma kılıfından ayrılıyor. "Ağır sağlam kapak" olarak isimlendirilen koruma kılıfı, sertleştirilmiş lastik malzemesiyle düşmelere ve çarpmalara karşı tam koruma sağlayacak gibi görünüyor. Telefonun arka yüzü için ayrıca bir stant da konumlandırılan kılıfta, kamera ve kalp sensörü içinse birer pencere unutulmamış elbette. Bu pencereler bize, sensörlerin yerinin, s&'da değişeceğinn ipuçlarını veriyor.

Birden farklı renk seçeneğine sahip olan "ağır sağlam kapağı" için, kullanıcılar tarafından kabul görmesi kadar Samsung tarafından Galaxy S6 için resmiyet kazanması da firma tarafından beklentiler arasında.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

gaviban samsungcular biri gitmiş 2700 tlye çöp samsungun telefonunu almış birde appleye iphoney6nın pahalıya satmasını eleşdiriyorlardı şimdi samsungda pahallıya telefon satıyor gariban samsungcular en iyisini samsungun yaptığı zannedip alıveriyorlar bu gariban samsungcular sonra ortalıkta dolaşıyorlar bize güncelleme gelmiyor neden gelmiyor diyorlar:)))

hepsi aynı değişen bişey yk tek kalite sony ama alternatif olarakta meizu ve xiaomi var gelirse ilk alacağım telefon mi3 gerisini salla

bu kılıf HTC One M9 sızıntılarında da ortaya çıkmıştı. Bence bu kapağı yapacak firma bu sızıntılatı kendi yapıyor. Sony Xperia Z4 de çıkarsa hiç şaşırmayın.

o nasıl bir iğrenç kapaktır ya :)

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play