ÖN İNCELEME: Samsung Gear 2

Samsung Gear 2, ilk Galaxy Gear'ın üstüne neler koyuyor? Cevap, ön incelememizde!

Fitness

Fitness

Fitness

Samsung'un yeni odak noktası, sizi sağlıklı bir kullanıcı yapmak. Gear 2, bu firmanın bu hedefinde önemli yere sahip. Bir fitness cihazı olan Gear 2, yaptığınız egzersiz türünü seçmenize (koşu, yürüyüş, bisiklet vs.) izin veriyor ve sensörleri yoluyla etkinliğinizi izliyor. Bu sayede yaktığınız kalorileri takip edebiliyorsunuz.

Gear 2 için sunulan uygulamaların sayısı, her geçen gün artıyor. Yani saat, birkaç ay içinde diğer fitness bantlarını yakalayacak seviyelere ulaşabilir. Saat çıktığında 100'ün üzerinde uygulamaya sahip olacak. Saatin asıl fitness işlevlerini Galaxy Gear'ı tam anlamıyla inceleme fırsatı bulduğumuzda test edeceğiz.

Saat üzerindeki optik kalp ritmi izleyicisi, egzersiz sırasında veya herhangi bir zamanda kalp ritminizi başarılı biçimde ölçebiliyor. Bu ölçüm, saatin kolunuza uyguladığı bir ışıkla yapılıyor. Vücudunuzu aşırı derecede yormanızı engelleyen bu özellik, bizce iyi bir ekleme olmuş.

Okuyucu Yorumları

Toplam 12 Yorum

Şarjı Apple telefondan bir ay beklemezsiniz, Apple pahalı satar tık yok hatta statü gibi algılarsınız samsung ne yaparsa size yetmez...

@03 Mar 2014 00:24 reeesme özetlemiş arkadaş. Samsung size yemek yapıp araba süren telefon bile yapsa bir şey bulursunuz. Hani biz fanboyuz ya siz de antisiniz.

Samsung güven kaybetti. İyice taklitçi oldu

@03 Mar 2014 01:01 Yalnız burada neyi taklit ettiğini anlayamadım. Galaxy Gear'ı falan mı? Komiksiniz.

@03 Mar 2014 01:01 Pardon neyi taklit etmiş? Bir önceki saatini mi :D

1 aylık telefon var mı da saat lazım :) telefonla beraber koyarız şarja

Arada bir saate galazy gear demişsiniz (yorum yapmadan önce sonları okuyun) ...Saatin asıl fitness işlevlerini Galaxy Gear'ı tam anlamıyla inceleme fırsatı bulduğumuzda test edeceğiz...

tek kelime: REZALET...

@03 Mar 2014 17:00 diğer markalar yanına bile yaklaşamıyor. Üstünde apple ya da sony yazsa 100000 tane güzel söz söylediniz dimi? Samsung antisi olmuşsunuz.

@03 Mar 2014 17:00 Teknolojiden anlamadığın çok belli

@03 Mar 2014 17:00 herkes biliyor ki teknolojik bir alete para gözüyle bakmamamız gerek.bence s5 in yanına yakışmış

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir