Samsung Internet güncellemesi onlara da geldi

Eğer biraz eski bir Galaxy telefona sahipseniz, Samsung'un size güzel bir haberi var!

Samsung Internet'in yeni sürümü onlara da geldi!

Samsung Internet'in, yani Samsung'un kendi markasını taşıyan cihazlar için geliştirdiği mobil web tarayıcının dördüncü sürümü bundan yaklaşık iki ay önce kullanıma sunulmuş ve aralarında reklam engelleyici uzantılar ve pop-up video oynatıcısı gibi yeniliklerin de olduğu birçok özelliği beraberinde getirmişti. Söz konusu uygulamanın yeni güncellemesi ise, nihayet daha eski Galaxy modellerine de gelmeye başladı. 4. sürümü destekleyen cihazların tam bir listesi de uygulamanın Google Play Store'daki sayfasında yayınlandı.

Samsung Internet'in dördüncü sürümünün beraberinde getirdiği diğer özellikler şöyle: Tarayıcı verilerini gizleyen Secret Mode, Gear VR'la Samsung Internet uyumluluğu, video oynatırken tarayıcıda dolaşmayı sağlayan videoların açılır pencerelerde izlenme özelliği, üçüncü parti içerik engelleyicileri için destek ve çok daha fazlası.

Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilen ve Galaxy Note 3, Galaxy S4 gibi modeller ve Android 5.0 Lollipop ve üstüyle çalışan cihazlarla uyumlu olan uygulamanın desteklediği telefonların listesi ise şöyle:

Cenk Atlı

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

android 5.0 ve üstüne eski telefon denmiş...

samsung s7 almayı düşüyorum yanında gear vr hediye veriyorlar spr

Ula ben s3 ü kullanıyorum eski diyemiyorum sizin paranız çok herhalde. Haberin başlığını görünce yenisiyle değiştiriyorlar sanıp habere balıklama tıkladım:'(

s7580 galaxy trend plus kullanıyorum arkadaş ben bilgisayar çağındayım telefon nedir yaaa orta halli foto çeksin mesaj atsın webe girsin acıyorum verdikleri paraya birde araştırmadan alıyorlar :) ben telefonu geçen sene 400tl ye aldım şimdi 500 tl en ucuz yerde ykın zamanda anneme j2 aldım 600 tl ye aldığımın ertesi günü 670 e çıktı milletin aldığı tlf. fiyaı düşerken ben en kullanılabilirleri aldığımdan fiyatı artıp değerleniyor bir insanın kaliteli tableti varsa iyi telefon alması ihanet !

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir