Samsung'tan 5.5 inç'lik yeni Galaxy A7!

Samsung, metal çerçeveli ince telefonlarının arasında dev boyutlu bir telefon daha ekledi!

  • Zeynel A. Öztürk
Samsung'tan 5.5 inç'lik yeni Galaxy A7!

Samsung, metal çerçeveli, "uygun fiyatlı" yeni phablet'i Galaxy A7'yi ortaya çıkardı. A7, Ekim ayında tanıtılan daha küçük boyutlu, metal çerçeveli A5 ve A3'ün yanına eklenmiş bulunuyor.

5.5 inç 720p AMOLED ekrana sahip Galaxy A7'nin sadece ekranı büyümemiş, teknik özellikleri de A5 ve A3'e göre daha iyi. İki ayrı dört çekirdekli işlemciye sahip telefon, 2600mAh pile sahip ve sadece 6.3mm kalınlığında (A5 ve A3'ten daha ince). Android 4.4 ile çalışan Galaxy A7'nin 4G LTE bağlantı özelliği, 13 megapiksel arka kamerası, 5 megapiksel ön kamerası, 2GB RAM'i, 16GB depolama alanı ve bir microSD slotu bulunuyor. 2GB RAM, 16GB depolama alanı ve genişlemeye yönelik microSD slotu, cihazın diğer özellikleri arasında.

Samsung, cihazın ne zaman piyasaya sürüleceği ve fiyatıyla ilgili soruları şimdilik cevaplamıyor. Galaxy A7'nin fiyatı oldukça pahalı olan Galaxy Note 4'e bütçe dostu bir alternatif olarak sunulması muhtemel.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Note 4 de 3.7 MP Ön Kamera S5 de 2.1 MP Kamera A7 vb. 5 MP :) Note 4 ön kamerası 2 K Video çekmese beş para etmez.. ( Full HD Den farkı yok )

İyi tamam da ne farkı var ne işe yarayacak , niye bu salak alete para verelim ki??? yığınla daha iyi alternatifi varken. metalik kasa yaptın da noldu yani.

samsung 1 sene içinde 10 model cıkartmaya devam ettiği sürece marka değeri yükselmeyecek.

o ekrana 720p olmamış. Ayrıca pilin kapasitesi de az. En önemlisi fiyatlar donanıma göre çook uçuk

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play