Samsung UE40F6400 testte!

Servet ödemeden büyük ekranlı bir akıllı TV arayanlar için, Samsung UE40F6400'ü test ettik!

Ses ve fiyat performans oranı

Ses ve fiyat performans oranı

Normal görüntü kalitesi

Ekranın kendisi yansıma yapmıyor, ama normal TV yayınlarındaki kalitesi bizi biraz hayal kırıklığına uğrattı. Digital Clean View özelliği ile düşük çözünürlüklü yayınları bir miktar düzeltebiliyor, ama özellikle insanların uzaktan göründüğü sahnelerde görüntü bulanık ve yumuşak.

Bu küçük sorunlara rağmen Samsung UE40F6400'ün fiyatına göre çok iyi performans sergilediğini düşünüyoruz.

Ses

Oldukça standart hoperlörlere sahip olmasına rağmen ses kalitesi bizi etkilemeyi başardı. Basit ses modlarından "müzik" seçeneğini seçtiğimizde, genel olarak en temiz ve detaylı sesi elde ettik. Ama "Amplify" ile sese biraz daha bas eklemek mümkün.

Filmler için biraz yetersiz kalda da, bu 10W hoparlörler yine de kötü iş çıkarmıyor.

Değer

Tabii ki bu kadar parayı verdiğiniz bir televizyonun özel bir tarafı olmalı. Var da, görüntü kalitesi ve sesinin yanında en iyi akıllı TV'lerden biri.

Yapı olarak da, gözlükleri ve kumandaları da, fiyatından beklenenin üzerinde bir kalitede.

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Bende 400hz 40f6470 var 1549'a aldım görüntü kalitesi ve sizin pas geçtiğiniz birçok özelliği harika. Akıllı telefonlara 2000 tl verenler bence birde akıllı tv alsınlar telefon ile tv'nin uyumu görmeye değer. Bende nedense bir kumanda geldi touchpadli olan.. Bende 30 tlye dokunmatik arkadan aydınlatmalı BN59-01054A aldım gayet mutluyuz. Son olarak şunu belirteyim dahili uydu alıcı çok iyi scart ile harici alıcı kullanmayın ve bazı tv kanallarının yayın kaliteleri hd bile deseler çok kötü olabiliyor bunlara bakıp smart tv'nize yüklenmeyin.

""Tek şarjla 150 saat kullanılabilen bu gözlüklerle pili bitene kadar herhalde dünyadaki tüm 3D filmleri iki defa izleyebilirsiniz (!)." bu satırı dalga geçmek için mi yazdınız. Demek ki sizin engin(!) bilginize göre tüm dünyadaki 2D filmlerin süresinin toplamı 150 saatin altına. bilgi derinliğinize (!) aklım tutuldu.

Çok çirkin ayakları

Basliycam bu sitenin reklamina zart diye tum ekrani kapliyor. Yukarda var zaten. Ne gerek var.

Samsung çakma renklerle insanları nasıl kandırıyor görün... https://www.youtube.com/watch?v=pLCZsJdfSHs

Farkir markası tvde

hhhhhhhhhhhhh

Ayak tasarımı çok kaba

kepazelik.....

Model numarasına bak çay demle

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir