Samsung'tam Note7'nizi kontrol eden uygulama!

Samsung, bu yeni Android uygulamasıyla Note 7'nin değiştirilip değiştirilmemesi gerektiğini söylüyor!.

  • Ercan Uğurlu
Samsung'un bu uygulaması Note7nizi kontrol ediyor

Samsung, kısa bir süre önce resmi internet sitesinde bir güncelleme yapmış ve hangi Note 7'lerin değiştirilmesi gerektiğini minik bir bölümle kullanıcıya söylemeye başlamıştı. Resmi internet sitesi üzerinde IMEI kontrolü ile telefonun değiştirilip değiştirilmemesi gerektiğini gösteren Samsung, şimdi bunu daha kolay hale getirdi.

Play Store üzerinde yayınladığı Samsung+ uygulaması yoluyla bu kontrolü cebe kadar getiren Samsung, böylece Note 7 sahiplerinin kolayca telefonlarının sağlamlığını kontrol edebilmelerini sağlıyor. Samsung+ uygulamasını buradan telefonunuza indirebilir ve böylece kolaylıkla Note 7'nizi kontrol edebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Simdi bu haberden sonra ana sayfada slide showda 2. Haber nedir iphone7 nin su gecirmezligi. Bu ladarda bilinc altina reklam yapilmazki:))

Ya o programı indirirken elimizde patlarsa ne olacak ? garantisi mi var patlamayacak diye. böyle saçma haber olmaz. adamlar açmayın kullanmayın diyor. uçaklara bile almıyorlar. bunlar çıkmış program yükleyin diyor. kafayı yemişsiniz siz.

Sen de yorum yaz