Samsung'tan Bir Katlanan Telefon Hayali Daha

Henüz konuşmak için erken olsa da sızıntılar, bir sonraki Galaxy Fold'u merak etmenizi sağlayacak!

Samsung'tan Bir Katlanan Telefon Hayali Daha

Samsung'un ekranıyla birlikte katlanan telefonu Galaxy Fold, daha mağazalarda bile görünmedi ancak firmanın diğer katlanan telefon patentleri ortaya çıkmaya devam ediyor.

Görsel: Samsung, LetsGoDigital

LetsGoDigital tarafından keşfedilen patentlerde, açıldığında tablet boyutuna ulaşan bir cihaz görüyoruz. Cihazın bir değil, iki katlama çizgisi bulunuyor. Böylece cihazı sağından ve solundan açarak geniş bir tablete dönüştürebiliyorsunuz. Çizimlerin yanı sıra, LetsGoDigital'in oluşturduğu model sayesinde, böyle bir telefonun neye benzeyeceğini görebiliyoruz.

Tasarım Xiaomi'nin gösterdiği katlanan telefon tasarımına benzese de, kamera ve şarj portu gibi öğelere rastlamıyoruz. Bu, telefonun kablosuz şarj olduğunu ve kameranın ekranın altında gizli olduğunu söylüyor olabilir. Veya çizim henüz tamamlanmamış da olabilir.

Görsel: LetsGoDigital

Bu tasarımın gerçeğe dönüşeceğini garantileyecek bir şey, şimdilik yok. Samsung'un birçok katlanabilen cihaz fikrini aklından geçirdiğini biliyoruz. En azından Galaxy Fold 2'nin böyle olma ihtimali var. Eğer şu anki Galaxy Fold'un tasarımını beğenmiyorsanız, daha uygun bir modelin ortaya çıkmasını bekleyebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play