Samsung'tan Kızaran Galaxy S8'lere Çözüm!

Galaxy S8'in ekranında bazı kullanıcıların yaşadığı "kızarma" sorunu, Samsung tarafından doğrulandı; böyle çözüldü!

Samsung'tan Kızaran Galaxy S8'lere Çözüm!

Henüz piyasaya sürülmeye başlanan Samsung Galaxy S8 için bazı kullanıcılardan şikâyetler gelmeye başladı bile. Bazı Galaxy S8 sahiplerinin ekranlarında "kızıllık" sorunu yaşamaya başladığını duymuştuk. Şimdi ise Samsung, bir onarım sunmaya başladı.

Kızaran ekranlara örneklerGörsel: konanzzang/Instagram

Korea Hearld'a konuşan bir Samsung yetkilisi, "kırmızı tonlu ekranlarla ilgili bazı şikayetler var, bunun için Galaxy S8 müşterilerinin yazılımını önümüzdeki hafta güncellemeye karar verdik," dedi ve ekledi: "telefonda herhangi bir sorun olmamasına rağmen, yazılımı memnun olmayan müşterilerimiz için güncelleyeceğiz."

Açıklamadan Samsung'un sorunu kabul etmediği ve sorunun kolayca düzeltilebildiği anlaşılıyor. Ekran kızarması sorununun ne kadar yaygın yaşandığı bilinmiyor ancak yazılım güncellemesiyle onarılması, "sorunun" donanımla ilgili olmadığını gösteriyor olsa gerek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Samsung, note 7 den sonra Bu sefer de çuvallarsa sıkıntı büyük olur.

arkadaş altıüstü hue sliderla kırmızı tonu biraz azaltacaklar. donanımla da ilgili olur donanımdan bağımsız da

Sanki yeni bir problem baş gösterecek gibi. Samsung Note 7' leri de ilk başta önemsememiş, bir şey değil canım geçer demişti.

S8 de ekranın kızarma sorununun yazılımla ilgili olduğunu düşünmüyorum bence donanımsal bir sorun

işte neden en iyi marka bu samsung olmadığı ortaya çıkıyor en iyiler ne samsung ne iphone en iyi 1 sırada japaonya devi var anlayan anladı televziyonuda var

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir