Sandisk'ten Wireless özellikli flaş bellek

Sandisk'in yeni flaş belleği, telefonların depolama kapasitesini kablosuz olarak artırıyor!

Sandisk'ten wireless özellikli flaş bellek

Tüm teknolojik ilerlemelere rağmen masaüstü bilgisayarımızla mobil cihazlarımız arasındaki dosya transferi hala büyük bir sorun teşkil ediyor. SanDisk, piyasaya sunduğu kablosuz USB Flash bellek modeliyle bu angarya işe bir son vermeyi planlıyor.

Connect Wireless Stick ismindeki bu yeni ürün, cihazlar arasındaki dosya transfer işlemini kolaylaştırabilmesinin yanı sıra, akıllı telefonların dahili depolama sınırlarını da ortadan kaldırıyor.

Şarjla çalışan bu kablosuz USB belleği kullanarak mobil cihazlarınızın sınırlı kapasitedeki belleklerini yükseltebiliyorsunuz. Connect Wireless Stick sayesinde yüksek çözünürlükteki filmlerinizi, fotoğraflarınızı ve videolarınızı tek şarjla 4,5 saat boyunca mobil cihazlarınızla paylaşabilirsiniz.

Ürün ayrıca mobil cihazlarınız ve PC'niz arasında kablosuz olarak dosya transferi yapabilmenize de olanak sağlayarak, bu zahmetli süreci pratikleştirebiliyor. SanDisk'in hayatınıza kolaylık katacak bu ürünü 16, 32, 64 ve 128 GB'lık modellerle piyasaya sunulmuş durumda.

Onur Seven

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Ne kablosuza ya, pc'lerin en büyük belası usb virüsleri, bu kadar maliyetli usb üretiyorlar da bir tanesi de çıkıp demiyor, yazma korumalı usb bellek üretelim diye. USB hattı mı, yazılımla niye kilitleyeyim ki, en çok kullandığım iletişim hattı. Ha virüsçülerle bir gizli anlaşmaları varsa orasını bilemem tabi ki!!!!!!

@20 Temmuz 2015 02:29 kesinlikle katılıyorum uyduruk usb security ler ile usb bellekleri korumaya çalışıyoruz. Üzerine bi tuşla yazma iznini kilitleseler çık daha iyi olur.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir