Seagate'ten "dünyanın en incesi"

Dünyanın en ince taşınabilir diski "Seven", CES 2015'te resmi olarak tanıtıldı!

Seagate'ten "dünyanın en incesi"

Seagate, "incelik zarafettir," sloganıyla tanıttığı yeni "Seven" isimli taşınabilir diskiyle kullanıcıların büyük beğenisini toplayacak gibi görünüyor. Seagate'in tanıttığı yeni taşınabilir diski yalnızca 7 mm'lik kalınlığa sahip.

Seagate'in tanıttığı yeni taşınabilir diski 7 mm'lik kalınlığında olmasının yanı sıra tasarımıyla da oldukça göz kamaştırıcı. İncecik yapısına karşın 500 GB'lık bir kapasiteye sahip olan Seagate Seven, USB 3.0 arabirimini kullanıyor. İnce metalik kasasıyla birlikte bu ayın sonuna doğru raflarda kendine yer bulacak olan Seagate Seven, 100 dolarlık fiyat etiketiyle satılacak. Ancak ürünün ülkemizde ne zaman satışa sunulacağına ilişkin henüz net bir bilgi yok.

Seagate Seven'ın kısa tanıtım videosuna ise buradan ulaşabilirsiniz.

Ercan Uğurlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Bu türde ürünler çok ülkeyi göremeyebilir SSD lerin haricileri olmasa dahi çıkar, PciE diskler pc içinde çok daha performanslı bu türde disk almak doğru yatırım değil 2.000 MB leri gören Pcie, 550 MB SSD yerine 55-60 MB lik hız görmekte zorlanan PLAKA diskler çok hatalı tercih isterse 1 mm incelikte olsun.

100 dolar =233 tl Vergileri cardı curdunuda kat 300 tl 500 gb kim alır acep ? sadece ince diye o kadar para verilirmi buna

yuh telefonumdan 3 mm ince.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir