Sega Genesis Mini Geliyor! İşte Fiyatı ve Tarihi!

Retro oyun konsolu Sega Genesis Mini sonunda piyasaya çıkıyor. Peki, Sega Genesis Mini'nin fiyatı ne olacak?

  • Ercan Uğurlu
Sega Genesis Mini Geliyor! İşte Fiyatı ve Tarihi!

Sega'nın bir süredir retro oyun konsolu Genesis Mini'yi piyasaya süreceği konuşuluyordu. Sonunda bu planlar netleşti ve artık yakın bir zaman içinde Sega'nın retro oyun platformunu raflarda görebileceğiz. Bu arada elbette Nintendo resmi olarak ülkemizde bulunmadı için, yine direkt olarak bulmakta güçlük çekeceğiz, ancak internet kanalları üzerinden temin edilebilecektir. Peki, Sega Genesis Mini ne zaman çıkacak ve fiyatı ne olacak?

Gelen bilgilere göre, Sega Genesis Mini, bu yıl içinde satışta olacak Eylül 2019'da raflarda olacağı bilinen Sega Genesis Mini'nin fiyatı ise 79,99 Dolar olarak belirlenmiş.

Sega Genesis Mini, kutusundan elbette yanında gamepad'iyle beraber gelecek. Kutu görselinde göründüğü kadarıyla, kutu içeriğinde çift oyun kumandasının yer alacağını söyleyebiliriz.

Peki, Sega Genesis Mini'ne hangi oyunlar yer alacak? Sega Genesis Mini'de halihazırda tam 40 oyun bulunacak. Bunlar arasında Altered Beast, Castlevania: Bloodlines, Comix Zone, Gunstar Heroes, Sonic The Hedgehog, Space Harrier II ve ToeJam & Earl gibi oyunlar oyun severlere sunulacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Maziden para kazanmaya çalışanların sonu Nokia gibi olacak zaten Sega da batmıştı.

internetten alsın romu, çok mu zor! bu çağda bu kafa!!!

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

 

 

Turhost