"Sınırlar Ötesi Tarife" ile Şebeke İçi Görüşme

Vodafone'un Türkiye'ye özel ve bir ilk olan tarifesi "Sınırlar Ötesi Tarife"si başladı

Telsim Vodafone'un Türkiye' ye özel ve bir ilk olan tarifesi "Sınırlar Ötesi Tarife"si ile Telsim Vodafone kullanıcıları, diğer ülkelerdeki Vodafone kullanıcılarını hiç olmadığı kadar ucuza arayabilecek.

1 Ocak 2007' de başlayan olan Sınırlar Ötesi Tarife seçeneğiyle Türkiye'deki Telsim kullanıcıları, yurtdışında Vodafone şebekesi kullanan akrabaları ve dostlarıyla aynı ülke ve şebekedeymiş gibi konuşabilecek.

Türkiye'ye özel Sınırlar Ötesi Tarife sadece faturalı hatlar için geçerli. Roaming ve uydu görüşmelerini kapsamayan tarifenin aylık sabit ücreti 10 YTL ve 29 YKR'lik ücretlendirme Telsim Vodafone'dan yurt dışındaki Vodafone kullanıcılarına yönelik aralamalarda aylık 1000 dakika ile sınırlı. 1000 dakika sonrası 59 YKR ile ücretlendiriliyor.

Sınırlar Ötesi Tarife' de yurtiçi SMS gönderim bedeli 15 YKR, yurtdışı SMS gönderimi 22.5 YKR olarak ücretlendiriliyor.

Vodafone'un hizmet verdiği, indirimli aranabilen ülkeleri Almanya, Arnavutluk, Büyük Britanya, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Hollanda, İrlanda, İtalya, İspanya, Macaristan, Malta, Mısır, Portekiz, Romanya, Yunanistan, Avustralya ve Yeni Zelanda oluşturuyor.

Cenk Yapıcı

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Türkiye'de Dünyaca ünlü Vodafone gibi bir gsm operatörünün etkilerini görmek çok güzel bir şey.

cok kazikmarka almanyaya göre

Hem 10 YTL aylık ücret hemde 29 YKR dakikası bunun yanısıra 1000 dakika ile sınırlı.Bumu cazip tarife? AVEA da 7.50 ytl aylık 25 YKR dakika ayrıca dakika sınırlamasıda yok...

kardeş bu adamlar o kdr ülke yi kampanyaya dahil etmişler şu azerbeycan nie hiç yok anlamıorm

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir