Benimsayfam ile Hürriyet'te herkese yer var

Kişiselleşen internet dünyasında "Benimsayfam" ile özel bir yaşam alanı sizleri bekliyor.

Özel etkinlikler kolayca paylaşılabiliyor

Benimsayfam kullanıcıları kendilerine özel etkinlikleri "Etkinliklerim" bölümünde oluşturarak arkadaşlarıyla ve hurriyet.com.tr kullanıcıları ile paylaşabiliyor, diğer kullanıcıların oluşturdukları etkinliklerden haberdar olabiliyorlar. Şu anda etkin olan Zeytinli Rock Festivali, ebru kursu, Antakya Festivali gibi etkinliklerle ilgili bilgiler alıp, etkinlik tarihi yaklaştığında kendileri için bir hatırlatma oluşturabiliyorlar.

"Gruplar" bölümünde gruplar oluşturup, bu gruplara arkadaşlarını davet edebiliyor ya da ilgilendikleri konularda daha önce kurulmuş gruplara katılarak fikirlerini paylaşabiliyorlar. Örneğin şu anda "Çocuk Bilim Şenliği" grubuna ya da "13 uğurlu rakamımdır diyenler" grubuna katılıp, ister ciddi, ister eğlenceli konularda yazılmış fikirleri takip edebiliyor, kendileri fikirlerini ekleyebiliyorlar.

Hürriyet İnternet Grubu Portal ve İş Geliştirme Koordinatörü Erhan Acar konuyla ilgili olarak şunları söylüyor: "Birçok insanın haberleri izlediği hurriyet.com.tr, "Benimsayfam" servisi ile bir farklılık yaratarak okuyucularının hurriyet.com.tr yaşam alanı içinde kendilerine özel yaşam alanları oluşturmalarını sağlıyor. "Benimsayfam" üyeleri hem sosyal bir iletişim içine girip sohbet edebiliyor ve fotoğraf, haber paylaşabiliyor, hem de kendilerine özel bir haber ve yorum arşivi oluşturabiliyorlar. İnternetin artık kişiye özel olmasının önem kazandığı günümüzde Benimsayfam servisinin birçok kullanıcımız tarafından beğeniyle ve ilgiyle karşılanmasını bekliyoruz."

Basın bülteninden derlenmiştir.

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
Özel etkinlikler kolayca paylaşılabiliyor
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir