Skype, MSN ve Facebook: Hepsi cebinizde...

Skype, MSN ve Facebook gibi sosyal ağlar artık cebinizde. Nasıl mı? İşte cevabı...

Skype, MSN ve Facebook: Hepsi cebinizde...

3G nihayet Türkiye'de. Dört gözle beklenen 3G teknolojisi birçok ilgi çekici servisi ve olanağı da beraberinde getiriyor. Kullanıcılar 3G'nin olanaklarıyla birlikte milyonlarca kullanıcının dahil olduğu sosyal ağlardan da her yerden ve her zaman yararlanmaya başlayacaklar. Kullanıcıların üye olduğu sosyal ağlara 3G mobil internet ile sürekli ve ücretsiz bağlı olmalarını, tüm sosyal ağlardaki arkadaşlarını tek bir profilden yönetmelerini ise fring (() sağlayacak.

fring kullanıcıların üye oldukları sosyal ağlardaki arkadaşlarıyla bağlantı kurmalarını, deneyimlerini paylaşmalarını sağlayan bir mobil internet topluluk ve iletişim servisi. Kullanıcılar fring üzerinden cep bilgisayarları ile 3G, Wi-Fi gibi hızlı internet bağlantılarını kullanarak Skype, MSN Messenger, Google Talk, ICQ, SIP, Twitter, Yahoo!, AIM gibi en sık kullanılan bütün sosyal ağlardaki arkadaşlarıyla etkileşim kurabiliyorlar. Last.fm'deki arkadaşlarıyla müzik dinleyebiliyor, Facebook'ta hangi güncellemelerin olduğunu izleyebiliyor, yeni Google Mail'den e-posta alarmları alabiliyor ve kendi fring'lerini fringAdd-ons ile kendilerine özel hale getirebiliyorlar.

fring, kullanıcıların bütün online arkadaşlarını her zaman internete bağlı olan tek bir dinamik fringFriends arkadaş listesinde topluyor; böylece kullanıcılar bütün online arkadaşlarıyla ücretsiz konuşmanın, anlık mesajlaşmanın keyfini çıkarabiliyor, gerçek zamanlı durum bilgilerini görebiliyor hatta arkadaşlarının gerçek konumlarını bulabiliyorlar. fring ayrıca kullanıcılara normal cep telefonu rehberindeki ya da sosyal ağ kişi listesindeki arkadaşları bir fring kullanıcısı olduğunda bir uyarı gönderiyor, kullanıcılar da bu kişiyi kolaylıkla fring arkadaş listelerine ekleyebiliyor. fring "friend finder" uygulamasıyla da fring üyeleri bütün sosyal ağlardaki arkadaşlarını e-postasından, takma adından ya da gerçek adından kolaylıkla bulabiliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

kullanıyorum bu programı. kesinlikle çok güzel ve işlevsel. tavsiye ederim arkadaşlar fring'i.

wlan olan heryerden bedava konuşuyorm valla. harika bişi

Gtalk için deneyeceğim

Bu tarz program olarak Nimbuzz da var onada bi bakın derim.

gereksiz. ufacık cep telle bi işime yaramaz.

yanlız java desteği yok. java isterseniz ebuddy,nimbuzz,morange V, migg33, rokce talk, whizzper bunlar size yeter

kim yaptıysa iyi düşünmüş bence :))

Skype kullanıyorum ssadece. mobil versiyonu da var diye biliyorum.

çok yavaş çalışıyor bu fring. bunun yerine nimbuzz u tavsiye ederim. fring den kesinlikle daha kullanışlı ve hızlı.

Sen de yorum yaz

Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir