Sony Action Cam ile sınırlarınızı zorlayın!

Sony'nin su sıçrama korumalı yeni aksiyon kamerası, özellikleriyle macera severleri etkileyecek!

Yeni Sony Action Cam ile sınırlarınızı zorlayın!

Sony'nin, dünyanın en önemli tüketici elektroniği fuarı CES 2014'te ilk kez görücüye çıkardığı, tamamen yenilenen Action Cam HDR-AS100V kayaktan yarış pistine ve hatta çamurla kaplı patikalara kadar ekstrem maceralara olan tutkunuzu tatmin ediyor.

HDR-AS100V, Action Cam'in bugüne kadarki en iyi görüntü kalitesini sunuyor. Video kameranın güçlendirilen yeni ZEISS Tessar 170 derecelik geniş açılı lensi, 13,5 megapiksel Exmor R CMOS sensörü ve güçlü yeni BIONZ X görüntü işlemcisi sayesinde, görüntüler daha da canlı ve net.

Her karede muazzam görüntü kalitesi

Bir ilk olarak, Action Cam artık etkin yeni XAVC S video formatını kullanarak 50 Mbps'ye kadar yüksek bit hızlı kayıt ile Full HD görüntüleri de yakalayabiliyor. Diğer video kameralarda bulanık veya titreşimli görünen hızlı sahne dönüşlerinde dahi her karedeki muazzam görüntü kalitesi ile farkı göreceksiniz.

Canlı izleme uzaktan kumandası ile kontrol kolaylığı

Bir diğer ilk ise, beş adede  kadar Action Cam AS100V'nin artık ürünle birlikte verilen giyilebilir kol saati tarzındaki RM-LVR1 Canlı İzleme Uzaktan Kumandası ile kontrol edilebiliyor olması. Tek bir tuşa dokunarak kayıtları başlatıp durdurabiliyor, çekimleri renkli ekranda anında görüntüleyebiliyor veya ayar yapabiliyorsunuz. Kalın kayak eldivenleri giydiğinizde bile her noktaya parmak uçlarınız ile kolayca ulaşabilmeniz için özel tasarlandı.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Motorsiklet kullanıyorsanız alın sizi trafikte sıkıştıran ...leri çeker emniyete verirsiniz.

gopro varken neden tercih edilsin ?

@26 Oca 2014 18:11 imaj kalitesi daha yüksek olduğu için,liveview aparatı için,telefona wifi ile görüntü aktarabildiği için,ince uzun olduğu ve daha hafif olduğu için kafa için daha uyumlu,farklı aksesuar seçenekleri olduğu için (köpeklere entegre tasmalar vs.) dahili optik görüntü sabitleme olduğu için,gece çekim performansı kat ve kat daha iyi olduğu için vs.vs...

@26 Oca 2014 18:11 kıfılsızda su geçirmez olması beni başlı başına ektiledi

@26 Oca 2014 18:11 sen sorasın diye....

@26 Oca 2014 18:11 görüntü kalitesi için canım https://www.youtube.com/watch?v=aR00LcjXH6A

sony çalışıyo

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
Yeni Sony Action Cam ile sınırlarınızı zorlayın!
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir