Sony, Bir PlayStation Yöneticisini Şok Bir İddia Nedeniyle Kovdu!

PlayStation Network'te çalışan Sony üst düzey yöneticilerinden biri, pedofili iddiasıyla Sony tarafından kovuldu!

  • Ercan Uğurlu
PlayStation Yöneticisine Pedofili Suçlaması!

Sony'de PlayStation için çalışan üst düzey yöneticilerden birinin işine, pedofili iddiasıyla Sony tarafından son verildiği bildirildi. People v. Preds isimli YouTube kanalında yayınlanan bir video ile ortaya çıkan habere göre, George Cacioppo isimli PlayStation Network yöneticisi, 15 yaşında bir erkek çocuğu ile Grindr uygulaması üzerinden buluşma ayarlamaya çalışmış.

Videonun 3 Aralık tarihinde yayınlanmasının ardından savcılık konuya dahil oldu. Şu an için savcılık olayla ilgili herhangi bir yorumda bulunmasa da, Sony konunun açıklığa kavuşmasına bile gerek duymayarak, George Cacioppo'nun şirket ile ilişiğini kesti. Sony yaptığı açıklamada, "Durumun farkındayız ve söz konusu çalışanın işine son verildi," derken, George Cacioppo'nun akıbetinin ne olacağı merak konusu.

#93 - "GEORGE" PSN SENIOR VP ENGINEER FIRED AFTER INVITING OVER A 15YO BOY AT 430AM.....#93 - "GEORGE" PSN SENIOR VP ENGINEER FIRED AFTER INVITING OVER A 15YO BOY AT 430AM.....
CHAT LOGS AVAILABLE FOR THIS CATCH FOR A SHORT PERIOD OF TIME Join this channel to get access to deleted videos: VIEWER DISCRETION IS ADVISED BUSTED, DISGUSTED, AND YOU CAN'T BE TRUSTED! PVP MERCH NOW AVAILABLE: SUPPORT US VIA CA$HAPP: $pvporg$pvporg SUPPORT US VIA VENM0: @pvporg OUR INSTAGRAM: @peoplevpreds

George Cacioppo, son 8 yıldır Sony'de mühendislikten sorumlu kıdemli başkan yardımcısı olarak görev alıyordu. Hemen yukarıda yayınlanan söz konusu videoyu bulabilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz