Sony'den yepyeni Vaio Laptop'lar...

Sony'nin Vaio laptop ailesi genişliyor, güçleniyor. Yepyeni Vaio'lar burada...

Sony'den yepyeni Vaio Laptop'lar...

Sony'nin geliştirdiği yeni VAIO FW4 serisi, Full HD ekranı ve dâhili Blu-ray Disc sürücüsü ile HD eğlencesini kullanıcılarla buluşturuyor. Kompakt bir tasarıma sahip olan serinin yeni modelleri; 16,4inç'lik ekranı, Intel Core 2 Duo işlemcisi ve 1GB'lık paylaşımsız ATI ekran kartı ve 6GB'lık Ram kapasitesi ile eğlence ve performans için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi size sağlıyor.

Multimedya performansı için tasarlanan FW serisi, çoklu görevler ve bellek hızından pil ömrüne kadar her şeyi güçlendiren yeni Intel Centrino 2 platformunu temel alıyor.

Full HD ekrana sahip olan serinin üst modeli renklerde %100 gerçeklik için çift lamba teknolojisini barındırırken, bu renklerin daha canlı, doğal ve parlak olmasını sağlıyor.

Seride ayrıca HD formatlı filmleri sinema tadında izlemenizi sağlamak ve seslerin de en az görüntüler kadar iyi olması amacıyla Dolby Sound Room teknolojisi kullanılmış.

Yeni serinin üst modeli Blu-ray Disc okumanın yanı sıra, 50GB'a kadar kişisel HD görüntü içeriğini düzenleme ve tek bir diske kaydetmeye imkân tanıyan entegre Blu-ray Disc sürücü ile birlikte geliyor. Ayrıca Adobe Premiere Elements 4.0, VAIO Movie Story ve Click to Disc/Editor programları tüm modellerde önceden yüklenmiş olarak sunuluyor.

Yeni VAIO FW serisi Haziran sonu itibariyle kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Hala ATI 4650... Şu 4830lar gelsin artık ya.. Gelsinde notebookta oyun oynamanın keyfine varalım.

Monsterlara bak belki vardır.

fiyatı da pahalı olur bu leptopların.

zaten vaio serisi hiç iyi fiyat/performans sergilemiyor.p4 işlemcili vaio leptoplar 1 milyar üzerinde satılıyor.

göze dikkat çekiyor gibi görünsede fiyatı çıkınca kazık rekoru kıracak.

Fiyatıda Kalitelidir :D

Şu Sony'nin ki kadar parlak ekran yapan başka bi firma var mı ??? Söyleyinde onu alayım .

İşte benim bebeğimmmmmmmm ! H) Yazının tamamını eksiksiz bir biçimde sıkılmayarak ballandıra ballandıra okudum. FULL HD görüntü woww, Dolby Sound Room woww, 1 GB Grafik Kartı woww, 4/6 GB Ram Bellek woww, 400/500 GB HDD woww, Magnezyum kapa woww, Blue Ray Optik Sürücü woww ! Ve daha nicelerine woww woww woww ! :) Şuan alacağım ilk LapTop 'lardan 1.cisi. Üstün özelliklere sahip bu makina Magnezum kapak tasarımıyla birleşince ortaya kusursuz bir LapTop çıkıyor.

* Teşekkürler CHİP Online !

Sen de yorum yaz

Bu konuda okuyacaklarınız
1
Sony'den yepyeni Vaio Laptop'lar...
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir