Sony Xperia gidiyor; Samsung Galaxy geliyor!

Sony'nin cep telefonları, hiç beklemedikleri bir anda, hiç beklemedikleri bir yerden "tekme yedi!"

James Bond, Sony telefonunu bırakabilir!

James Bond'un hep en iyi otomobilleri kullandığını, en egzotik yerlerde dolaştığını ve cebinden hep en acayip cihazları çıkardığını görürüz. Ancak yeni bir iddiaya göre Sony'nin Xperia telefonları, filmdeki yerini kaybetmek üzere.

WikiLeaks'in iddiasına göre son Bond filmi "Spectre", Sony'nin telefonlarından yoksun olacak. Bunun nedeni, hem Daniel Craig'in, hem de yönetmen Sam Mendes'in Sony'nin 12 milyon sterlinlik (yaklaşık 18 milyon USD) teklifini reddetmiş olması. Craig'e Sony'nin akıllı telefonlarıyla ilgili reklamlarda görünmesi için yapılan 3,3 milyon sterlinlik teklifi de kabul etmediği söyleniyor.

Durumun arkasında yalnızca paranın olması muhtemel, ancak Craig ve Mendes'in "Bond'un yalnızca en iyisini kullanacağını" düşündüğü de söyleniyor. Ancak sızıntılara bakarsak Sony'nin telefonları ikili için böyle bir nitelik taşımıyor. Sızan e-postalardan Samsung'un filmde görünmek için Sony'nin neredeyse 3 katı teklifte bulunduğu anlaşılıyor. Nasıl bir çözüme ulaşıldığı şimdilik bilinmiyor, ancak Spectre Kasım ayında sinemalara geldiğinde, cevabı karşımızda bulabileceğiz.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Daniel Craig ve yönetmen Sam Mendes para göz olmasa SONY kullanırdı...

en iyi telefondan maksat en iyi teklif aslında

ne oldum demeyecen ne olacam diyecen ! sony için geçmiş olsunlar artık. battı balık yan gider, sony mobilde dibi boylar.

O nasıl bi tabir arkadaş

Ajanın kullandığı telefon olmak için üste birde para mı teklif ediyorlar. Nasıl bir kitle, bir ajanın kullandığı telefonu kullanıpta, istihbarat örgütüne köle olmak ister...

samsung şimdi s6 edge 007 edition çıkarır.

o verdiği parayı güncelleme vermek için kullansaydı şuan reklam yapmak için yırtınıyor olmazdı..

Film Sonynin zaten ne alaka bu haber

en iyi teklefon dedigi markanin james bond icin ne ozellik sunuyo yamuk ekranli ya da dusuk cozunurluklu ekranli bi tel mi peki james bond sarji saat bile gitmeyen telefonla ne yapacak yaninda sarj cihazi ile gezer filmde

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir