Sony'den su altı aksesuarı: PlayStation Flow!

Sony'nin PS4 için geliştirdiğini iddia ettiği bu cihaz; 1 Nisan şakalarına yeni bir boyut daha kattı

Oynat Sony'den su altı aksesuarı: PlayStation Flow! Sony, oyun deneyiminizi gerçek anlamda derinleştirecek 1 Nisan şakasını ortaya çıkardı!

Teknoloji firmaları, birbirinden kapsamlı 1 Nisan şakalarını ortaya çıkarmak için adeta yarışıyorlar. Sony'nin giyilebilir teknoloji bölümünden gelen 1 Nisan şakası ise oyun deneyiminizi kelimenin tam anlamıyla derinleştirecek.

PlayStation Flow, su altı sahnelerine sahip belirli oyunlarda, örneğin The Last of Us: Remastered'da sizi odanızdan alıp, bir yüzme havuzuna taşıyor. Remote Play, Share Play ve Project Morpheus gibi Sony'nin başarılı teknolojilerinin üzerine inşa edilen Flow'un sensörleri, kullanıcı tarafından giyiliyor. Kol ve bacaklardaki sensörler sayesinde her hareket, PlayStation 4'e iletiliyor. PS4 ise görüntüleri akış olarak PlayStation Flow gözlüklerine ulaştırıyor.

Sony, oyundan çıktıktan sonra ıslak kalmamanız için de bir çare düşünmüş. Yakında çıkacak olan "PlayStation Flow Body Drier" ile havuzdan çıktıktan sonra sadece birkaç saniyede kupkuru olabiliyorsunuz.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Bunların bazıları şaka olabilir ama ilerde gerçek olmayacak anlamına gelmiyor.

bune lan saçma sapan

Sony şakalarla ugrasacagina serverlarina yapilan hacker saldırılarına baksın :D

habere şaşırmamak lazım. aslında sony en büyük şakayı bize yaklaşık bir sene önce çıkardığı rezil-fiyasko ötesi konsoluyla zaten çok önceden yapmıştı....

Komik. Sadece komik. Güldüm. Haykırdım.

Hee ben de dedim ne is :D

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir