Sony'den Yeni 2 4K HDR Televizyon!

Sony 4K HDR kalitesine sahip iki yeni TV serisini tüketicisiyle buluşturuyor.

Sony'den yeni 2 4K HDR televizyon!

Sony, 4K HDR görüntü kalitesine sahip iki yeni TV serisi XF83 ve XF70'i satışa sunuyor. X1 işlemcili XF83, 70 inç büyük boyutlu ekranda yüksek kaliteli görüntü arayanlara hitap ediyor. XF83 serisinde kullanılan teknolojiler, renklerin ve kontrastın daha gerçek görünmesini sağlamak, görüntüyü temizlemek ve ekran üzerindeki paraziti azaltarak görüntüleri daha fazla detay sunacak şekilde netleştirmek, düzeltmek ve çözünürlüğünü artırmak için birlikte çalışıyor.

Gelişmiş ses kontrolü ve Android TV ile XF83 4K HDR TV, filmlere, TV programlarına ve binlerce uygulamaya anında erişim sağlıyor ve oyun cihazı olarak da kullanılabiliyor. TV severler programları ya da filmleri Google Play Movies & TV, Netflix, Amazon Prime Video, YouTube ve diğer uygulamalar üzerinden izleyebiliyorlar. XF83 4K HDR TV, tüm kabloların güvenli ve gizli tutulmasını sağlayan dar bir alüminyum çerçeve ile çevrili.

XF70, 4K HDR deneyimini farklı oturma odası kurulumlarına uymak üzere dört ekran boyutu içinde (49, 55, 65) sunuyor. 4K X-Reality PRO teknolojisi sayesinde, genel görüntü kalitesini iyileştirmek üzere, her görüntünün detayını ve netliğini yükseltiyor. Dahili bir internet tarayıcısı bulunan XF70, Netflix ve YouTube uygulamalarının yanı sıra PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro konsollarındaki en iyi oyunlara da anında tek tıkla1 erişim sağlıyor. XF83'e benzer şekilde, XF70 serisi de kabloları set üstü kutuları veya Blu-ray oynatıcılardan çıkan kabloları gözden uzakta tutmak için akıllıca tasarlandı.

Daha fazla bilgi için, Sony web sitesini ziyaret ediniz:

XF83: https://www.sony.com.tr/electronics/televizyonlar/xf8305-series

XF70: https://www.sony.com.tr/electronics/televizyonlar/xf7000-series

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

İnternet bağlantısı olan sınalgılar galiba pek fazla güncelleme almıyor ve bir süre sonra içindeki yazılımlar kullanılamaz hâle gelebiliyor. Android ile gelmesi bu açıdan farklı olabilir mi?

Sen de yorum yaz