Sosyal Medya Uzmanlık Eğitimi başlıyor!

Sosyal medya uzmanı olma fırsatı, bu eğitim programı sayesinde ayağınıza geldi!

Sosyal Medya Uzmanlık Eğitimi başlıyor!

Merakla beklenen "Sosyal Medya Uzmanlık Eğitimi" 28 Nisan'da başlıyor. Artık herkesin bir medyaya, bir bilgi ve haber kaynağına dönüştüğü günümüzde, 'Sosyal Medya Yönetimi' konusu sadece bireyler için değil kurumlar için de giderek önem kazanmaya başladı.

Bu nedenle, uzaktan öğretim modeli ile interaktif ve online eğitim programları düzenleyen ülkemizdeki öncü kurumlardan biri olan Bilişim Akademisi bu alandaki ihtiyaçları karşılamak amacıyla bilişim alanındaki dünya çapındaki profesyonelleri çatısı altında buluşturan  Uluslararası Sosyal Medya Derneği (USMED) ile önemli bir işbirliğine imza attı.

Bu noktada ilki başarıyla ve memnuniyetle sonuçlanan Sosyal Medya Uzmanlığı Eğitimi, şimdi de ikinci kez düzenlenmektedir.  Eğitimde; yeni medya, sosyal medya, sosyal ağ gibi kavramların nasıl ve neden ortaya çıktığı, Türkiye ve dünyada yaşanan değişimler ve gelecekte yaşanabileceklere ilişkin geniş bir yelpazede bilgiler sunulurken, gerçek marka ve gerçek müşteri deneyimleri, konusunda uzman profesyonellerin eşliğinde ve eğitmenliğinde paylaşılacak.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Buna nasip basvuracaz yada nerelerde olacak detayli bilgi verebilir misiniz ? Ayrıca katilim sartlari neler ?

@fearmusa sen paradan haber ver yeter kardeşim

@fearmusa Yazıda mavi renkle yazılmış yere tıklayınca ilgili adrese ulaşıyorsunuz. Ayrıca yeri bilgisayar ve internetinizin olduğu her yer. Yani bu uzaktan eğitim..

Bence öncelikle bu uzmanlık eğitimini şu bizim kro,tiki ve emolara versinler. Belki "abone kasyomm yha, ishte phen , begen paylas" gibi saçmalıklardan vazgeçerler... Belki de günün birinde insana evrildiklerini bile görebiliriz. Ne dersiniz ?

Bence öncelikle bu uzmanlık eğitimini şu bizim kro,tiki ve emolara versinler. Belki "abone kasyomm yha, ishte phen , begen paylas" gibi saçmalıkları bırakırlar... Belki de günün birinde insana evrildiklerini bile görebiliriz. Ne dersiniz ? Bakarsınız bir gün televizyonda haber sunumu yapan garibanların videolarını alıp, frikik show diye her video paylaşım sitesine koymazlar, videoyu izleyen diğer salatalar da bu videoya bakıp çavuşu tokatlamaktan vaz geçer. Hoş damacanaya bile tecavüz haberi yapılan ülkemizde biraz zor ama.

950liramı... o para ile 1 sene çocuğunu dershaneye yollayan var bu beyefendiler cahil cühela kesime internet(!) üzerinden yayın verecek ve bu miktarı alacak geçiniz..

Yazıyı okurken bedava olabilir mi acaba diye heyecanlandım da 950 TL yi görünce hemen kendime geldim :)

950 tl yuh yapmayın be kardeşim...

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
Sosyal Medya Uzmanlık Eğitimi başlıyor!
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir