Star Wars spoiler'larını kolayca bloklayın!

Star Wars: The Force Awakens'ı izlemeden işin tadı kaçsın istemiyorsanız, Chrome yanınızda!

  • Onur Seven
Star Wars spoiler'larını kolayca bloklayın!

Merakla beklenen Star Wars: The Force Awakens filminin prömiyeri dün gece yapıldı. Neyse ki film gösterime girene kadar en iyi arkadaşınız olabilecek bir Chrome eklentisi var.

Star Wars hakkında en küçük ayrıntıyı bile duymak istemiyorsanız spoiler önleyici "Force Block" eklentisini indirebilirsiniz. Google Chrome tarayıcısı için yayınlanan uzantıyı indirdiğinizde, Star Wars: The Force Awakens ile ilgili spoiler içeren sayfalar bloklanarak ekrana bir uyarı mesajı geliyor.

Eklenti bazen spoiler olmayan içeriklere de bol sansür uygulayabiliyor ancak bu, filmi izlemeden önce tüm detaylarını öğrenmekten daha iyi bir durum olarak kabul edilebilir. Force Block isimli uzantıyı buraya tıklayarak Chrome Web Mağazası üzerinden indirebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Ülen bir iki saatlik filmin üç cümlesini görsen ne olur, görmesen ne olur ? Zaten okumak istemiyorsan okumazsın. Ülkemizdekilerin spoiler vermek gibi bir terimi niye kullandığını da anlamıyorum zaten. "Film hakkında ipucu" yada "ipucu" denilmesi gayet yeterlidir bence. Yani bunlar boş işler. Bakın Firefox'ta böyle boş bir şey için eklenti var mı ? hiç :)

@16 Aralık 2015 17:59 spoilerin tam karşılığı ispiyonlamak yada süprizi bozmaktır anlamlarını kullanmak hi te zor değil aslında ama ye retmiş birkere

Fragmanını bile izlemek istemiyorum aga.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play