Taşınabilir şarj cihazında önemli fırsat!

Henüz satışa sunulan taşınabilir şarj cihazı Next Power Rock III, açılış fiyatıyla ilginizi çekecek!

Taşınabilir şarj cihazında önemli fırsat!

Next&NextStar güvencesiyle sadece www.nextpower.com.tr üzerinden satışa sunulan Next Power Rock III yeni nesil taşınabilir şarj cihazı, teknoloji ve modernizmi bir arada sunuyor. 31 Mayıs 2014 tarihine kadar geçerli özel çıkış fiyatıyla enerjiniz  tükenmeyecek.

Next&NextStar tarafından açılan www.nextpower.com.tr web sitesinden satışa sunulan Next Power Rock III taşınabilir şarj cihazları, 31 Mayıs tarihine kadar geçerli 89 TL'lik özel açılış fiyatıyla da dikkat çekiyor.

Alman tasarım ürünü Next Power Rock III

Alman tasarımcı Master Jonas tarafından dizayn edilen Next Power Rock III taşınabilir şarj cihazlarında estetik ve işlevsellik bir arada bulunuyor. Tarzınıza ve kişiliğinize uyum sağlayacak renk seçenekleriyle fark yaratan Rock III'ün fuşya rengi enerji ve değişimi, beyaz rengi sadelik ve zarafeti, siyah rengi ise şıklık ve asaleti simgeliyor.

Tasarımda altın oran

Estetik ve tasarımın çok ötesinde, yenilikçi ve akılcı bir harici batarya olan Next Power Rock III, ruhundaki altın oran, kusursuz şekli ve dokunuşta sağladığı his ile dikkatleri üzerine toplayacak.

İnsana ve doğaya saygılı teknoloji

Rock III'ün üretiminde kullanılan Almanya'dan ithal yüksek kaliteli ABS+PVC malzeme, cihaz üzerinde yapılan 100 bini aşkın düşme testi sonucu sağlamlığını tescilliyor. Hangi model telefon kullanırsanız kullanın, tüm telefonlarla uyum içerisinde çalışmak için üretilen Rock III, akım koruma teknolojisi sayesinde telefonunuz için en uygun şarj ortamını kendisi ayarlıyor. Toza karşı geliştirilen özel teknolojisi sayesinde kendi kendini koruyan Next Power Rock III ayrıca tam bir doğa dostu. Zehirli madde içermeyen malzemesi ile geri dönüşümde doğaya zarar vermeyen cihaz boyama teknolojisi ile de sizi ve cildinizi koruyor.

Next Power Rock III teknolojik özellikler:

Batarya: Lithium-ion polymer

Kapasite: 6000 mAh

Boyut: 100*75*16 mm

Giriş akımı: 1000 mAh

Giriş voltajı: 5.0V +/- 0.25V

Çıkış akımı: 1200 mAh

Çıkış voltajı: 2100 mAh (hızlı şarj)

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Teknoloji marketlerinde bulunur mu?

made in prc pilleri çinde üretiliyor

@03 May 2014 02:32 ee yani? çinde üretilmeyen pil var mı?

waverock II rezaletti buna guvenecegimi hic sanmiyorum

@03 May 2014 11:04 sadece bilgi sahibi olmak için soruyorum, ne gibi sıkıntıları vardı?

Yıl 2014 olmuş elimizde bunlarla mı gezicez. Yuh artık

2 gün önce aldım ve gayet kullanışlı 6000 mah lık bataryasıyla bataryası 2100 mah olan Lg Nexus 4 ümü 3 kere tam şarz edebiliyor. Tutuşu ve görünümü çok hoş. Bir an önce almanızı tavsiye ediyorum. 31 mayıs a kadar 119 TL yerine sadece 89 TL kargo ücretsiz. 31 mayıstan sonra 119 Tl olucak. Kargo 4 5 gün içinde geliyor. Ama sadece internet sitesinde kargonuzun nerde olduğunu yada ne zaman geliceği hakkında bilgi verilmiyor. Onun dışında hiçbir problem yok. Artık ŞARJ'IM BİTİCEK problemine SON. :) :) :)

Newwave rock II kullanıyorumdum çok memnun kaldıydım. bundan sipariş verdim. çok daha iyi çıktı. fiyatı iyiydi.

Sen de yorum yaz