Tayvan teknolojisi Cebit 2014'te!

Tayvanlı bağlantı ve ara parça üreticileri en yeni ürünlerini, CEBIT'te tanıtacak.

Tayvan teknolojisi Cebit Bilişim Eurasia 2014'te!

CEBIT Bilişim Eurasia 2014'te yer alan Taiwan Excellence standında,  teknoloji firmaları Birch Technology, APAC Opto Electronics, Argox Information, Gpstechnology, Sage Power Industrial, Picotec International, Hon Trace Corporation, Super Micro Computer, MARQUESS, Kunming Electronics, Case Pax International'ın AR-GE, kalite, tasarım ve pazarlama kriterlerine sahip son teknoloji ürünleri ile yer alacak.

Elektronik, medical ve teknik ekipman alanında yaptığı ihracat oranı 2013 yılında 136.4 milyar dolara ulaşan Tayvan, coğrafi konumu, gelişmiş sanayisi, Ar-Ge kapasitesi, iyi kurulmuş altyapısı ile yerli ve yabancı yatırımcılar için ideal bir ülke konumunda yer alıyor. 23 milyon nüfusa sahip olan ülke, 2013 yılında dünyanın 18. en büyük teknoloji ihracatçısı konumunda.

Küçük ve orta ölçekli boyutta şirketler olan yaklaşık 400 Tayvanlı bağlantı ve ara parça üreticisi dünyada 500 milyon dolarlık üretim değeri ile 10'uncu sırada yer alıyor. Tayvan'ın bağlantı ve ara parça sanayisinin başarısının altında kısa mesafeler sayesinde müşterilere daha iyi hizmet vermesi, fiyatların ABD ve Avrupa ürünlerinin fiyatından düşük olması, Tayvan'ın dünyadaki bilgisayarların yüzde 90'ına OEM hizmeti desteği vermesi, çalışanların kalifikasyonu yatıyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir