Tim Cook'a göre AirPod'lar kulaktan düşmüyor!

Birçok kişinin kulaklarından düşmesinden korktuğu AirPods kablosuz kulaklıklar için, birinci ağızdan savunma geldi!

  • Cenk Atlı
Tim Cook'a göre AirPods'lar kulaktan düşmüyor!

Tim Cook, geçtiğimiz yıl kaydedilen bir videoda bir Pharrell Williams şarkısı eşliğinde yaptığı figürlerle ne kadar iyi dans ettiğini herkese göstermişti. Peki sizce Apple CEO'su kimilerine göre düşüp kaybolma riski çok yüksek olan AirPods'ları dans ederken hiç denedi mi? Cook, ABC News'e verdiği bir demeçte Apple'ın tartışmalı yeni kulaklıklarıyla dans ettiğini ifade etti.

Cook, AirPod'larla ilgili yaptığı açıklamada kulaklıkların birçok kişinin korktuğunun aksine hiçbir durumda kulaklarından düşmediğini belirtti: "Onları koşu bandındayken, yürüyorken ve normalde yaptığınız şeyleri yapıyorken taktım. Normalde kablolu kulaklıklarla etrafta dolaşırken onların sürekli bir şeylere takıldığı durumları hatırlayın. Artık böyle bir sorun yaşamayacaksınız."

Apple CEO'sunun kulaklarında AirPod varken hangi şarkı eşliğinde ve nasıl dans ettiğini henüz bilmiyoruz fakat önümüzdeki ay piyasaya sürülecek AirPod'ların kulaktan düşüp kaybolma ihtimali yine de büyük bir risk anlamına gelebilir. Zira Apple'ın bu kablosuz kulaklıklarını edinmek isteyenlerin 159 doları gözden çıkarmaları gerekecek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Ben sürekli kutusuna koymakla uğraşamam rastgele biryere koyarım ve koyduğum yeri unuturum. Normal kulaklıkları bulabiliyorum ama bu zor. Birde takarken yere düşürdünmu yuvarlanır gider. Bu arada şarkı dinlerken telefon elinden kayıp düşünce kulaklık kablosu kurtarıyordu. Şimdi o da yok. Çok gereksiz ve cesaret isteyen birşeydi ve apple yaptı. Şuan da telefon alınmaz seneye daha düzgün bozuk olmayan ve patlamayan telefonları bekleyeceğim.

iphone sevmem ama kulaklıkları çok kaliteli şu anda iphone 6 kulaklıkları kullanıyorum + poweramp acaba bu yeni çıkan airpods kulaklıları bluethooth ile android telefonlara baglaya biliyormuyuz ve aynı performası alabilirmiyiz ?

@20 Eylül 2016 19:38 baglanabiliyor

korkunun ecele faydası yok kulağından düşmesi mümkün değil ama düşmesi için çok güçlü bir darbe gerekir ki o zaman kimse düşen kulaklığını düşünmez yada düşünemez.

Earpods kulaktan düşmüyordu bunlarda düşmez her halde.

Sen de yorum yaz