Toshiba'dan hızlı kablosuz LAN SD kartları!

Toshiba'nın yeni nesil kablosuz LAN SDHC hafıza kartları daha yüksek aktarım hızları sunuyor!

Toshiba'dan daha hızlı kablosuz LAN SD kartlar!

Toshiba Electronics Europe, artırılmış kapasite ve gelişmiş kablosuz işlevsellik sunan yeni nesil FlashAir kablosuz LAN SD kartlarını pazara sundu. Kart kapasitesini iki katına yükselten en son 16 GB FlashAir, fotoğrafların kolay ve esnek paylaşımını sağlarken, veri aktarım süresini yüzde 30 oranında azaltan hızlarda çalışır.

Dijital fotoğraf makineleri geniş çapta rağbet görüyor ve kullanıcılar arkadaşları ile fotoğraf paylaşmak ve fotoğrafları çevrimiçi depolama hizmetleri, sosyal medya ve diğer cihazlara hızlı ve kolay bir şekilde aktarmak istiyorlar. Toshiba'nın FlashAir SD kartları, SD kart içine kablosuz LAN işlevi gömerek bu ihtiyacı karşılayan ve peer-to-peer transferlerini destekleyen ilk kartlardır.

Kablosuz bellek kartlarında bulunan fotoğraflara ve filmlere, şimdi iTunes App Store ve GooglePlay'den indirilebilen uygulamalar ile iOS ve Android kullanan mobil cihazlardan erişilebilir.

FlashAir'e bağlanmak şimdi her zamankinden daha kolay ve ayrıca kart sahibi hangi fotoğrafları paylaşacağını ve kısıtlayacağını belirleyebilir. WLAN SD kart yetkisiz erişim engellemek için endüstriyel standartta kablosuz ağ güvenlik özellikleri içerir.
    
Toshiba ayrıca, FlashAir için uygulama ve hizmet geliştiricilerini desteklemek üzere "FlashAir Geliştirici İnternet Sitesi"ni (www.flashair-developers.com) kullanıma sundu. Bu sitede, Wi-Fi cihazlara FlashAir kartlarında saklanan dosyaların transferlerini etkinleştirmek için uygulama programlama arabirimi (API) bilgisi bulunmaktadır. Ayrıca uygulama geliştirmek için dersler ve örnek kodlar, geniş bir SSS listesi ve bir geliştirici forumu da sitede yer almaktadır.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Yanlış anladıysam özür dilerim ama şimi bu kartta wi-fi alıcı-vericisi mi ?

@12 Eki 2013 20:24 fiatı ne kadar

soğuk füzyonla mı çalışıyor?

yanlız sd kartta açık bulunursa iOS kopyalanıp sd karta aktarılabilir

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir