Toyota, 'Çılgın Bahar' Kampanyası Kapsamında İndirimli Fiyatlar Sunuyor

Toyota'dan bahar kampanyası... Toyota, bahar kampanyasında araç modellerini indirimli fiyatlarla satışa sunacağını duyurdu.

Toyota 'çılgın bahar' kampanyasını duyurdu

Toyota'dan yapılan açıklamaya göre, kampanya kapsamında, Corolla Sedan modelleri peşin ödemelerde 181 bin 250 TL'den başlayan fiyatlar veya 12 aya kadar "0" finansman oranıyla satışa sunulacak. 

Açıklamada kampanya kapsamında diğer Toyota modellerinde de indirimler yer aldığı, Toyota plazalara gidenlerin fiyat teklifleri alabileceği; stoklarla sınırlı kampanyaya özel tüm Toyota plazaların ilk hafta saat 20.00'ye kadar açık olacağı belirtildi.

Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış AŞ Üst Yöneticisi (CEO) Ali Haydar Bozkurt, Toyota'nın bugüne kadar olan en cazip kampanyalarından birini daha  hayata geçirdiklerini söylüyor ve şu yorumları paylaşıyor:

"Baharın gelişi ve herkesin morale ihtiyacı olduğunu düşündüğümüz bugünlerde 'Çılgın Bahar Kampanyası' ile herkesin dilediği Toyota modeline kavuşmasını hedefliyoruz. Müşterilerimize, teknolojisi, donanımları, sürüş keyfi, ikinci el değeri ve çevreci özellikleriyle öne çıkan modellerimize sahip olmak için büyük bir fırsat sunuyoruz. Böylelikle daha çok kişi Toyota kalitesi ile buluşacak ve Toyota sevdalısı olacak."

Bozkurt, Ocak ayına rekor satışla başladıklarını, şubat ayında da hedeflerine ulaştıklarını aktarıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

ÇARPIŞMA ÖNLEYİCİ YOK DİYORLAR BUNLARDA. AVRUPA DA BU YÜZDEN BU ARABALARI İSTEMEMİŞ. ONLARDA ELDEN BİR AN ÖNCE ÇIKARMAK İÇİN FİYAT KIRIYORLAR.

@02 Mart 2021 00:48 Corollanın giriş ve en üst paketlerinde bile çarpışma önleyici ve ekstra güvenlik önlemleri vardır. Bunlar şöyle diyor veya mişli muşlu konuşacağınıza bayilerden araştırabilirsiniz...

Sen de yorum yaz