Türk Telekom'dan Saatlerce bedava görüşme!

Türk Telekom, 7'den 7'ye Bedava Kampanyası ile ev telefonundan akşamdan sabaha kadar bedava!

Temmuz'da da akşam evden konuşmak bedava

Türk Telekom, akşam 7'den sabah 7'ye bedava konuşma fırsatı sunduğu "7'den 7'ye Bedava" kampanyasını, yoğun ilgi nedeni ile Temmuz ayı sonuna kadar uzattı.

7'den 7'ye Bedava Kampanyası'nda Türk Telekom müşterileri, sabit hatlarından akşam 7'den sabah 7'ye kadar yaptıkları şehir içi ve şehirler arası aramalar için herhangi bir ücret ödemiyorlar. Kampanyada 3 bin dakikalık adil kullanım limiti uygulanıyor.
Türk Telekom Satış Başkanı Aydın Çamlıbel 7'den 7'ye Bedava kampanyasının süresini müşterilerinin yoğun ilgisi üzerine uzatma kararı aldıklarını belirterek şunları söyledi:

"Müşterilerimize katma değerli hizmet ve ürünlerimizin yanı sıra, düzenlediğimiz kampanyalarla en ucuz arama ücretlerini sunarak, iletişim giderlerinden tasarruf sağlamalarını amaçlıyoruz. 7'den 7'ye Bedava kampanyası da müşterilerimizden yoğun ilgi gördü. Türk Telekom'un avantajlar dünyasından daha fazla müşterimizin yararlanmasını sağlamak amacıyla, kampanyamızın süresini Temmuz ayı sonuna kadar uzattık. Böylelikle müşterilerimizin daha uzun bir dönemde bedava görüşme yapabilmesinin önünü açtık. Hayata değer katan kampanyalar düzenlemeye devam edeceğiz."

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 13 Yorum

Ben 2010'un sonunda kadar sanıyordum

Sabit ücreti kaldırın sonra akşam 7, sabah 7 arası konuşturun milleti. İnternet istiyoruz, sabit telefonuda yanında kakalıyorsunuz. Ben sabit telefon istemiyorum ki. Ayrıca akşam 7 sabah 7 arası değil, milletin ek çok konuştuğu sabah 7 akşam 7 arası konuşturun, bizde o zaman görelim.

bedava görüştüreceğine İNTERNETİ UCUZLAT...!!!

naapim ben saat 7.00' den sonra bütün kurum ve iş yerleri kapalı, ayrıca bankacılık gibi diğer hizmet numaraları geçersiz bu kampanyada...!!!

ne yapayım o zaman senin bedavanı...!!!

Tabi telefon sektöründe GSM firamalarıyla baş edemediniz. Keşke ADSL'de rakip bir şirket olsa da fiyatını indirmek zorunda kalsanız.

bizim böyle bir talebimiz olmadı yoğun ilgi falan gördüğü yok.en düşük 16 tl sabit ücret alınıyor insanlardan maximum 19 tl sabit ücret ödüyoruz.kafasınca bu saçma sapan kampanyalarla affettirmeye çalışıyor yada daha önce kapatanları çekmeye çalışıyor ama boşuna insanlar bikere kapattılarmı bunca zaman yedikleri kazığı tekrar yemezler.19 tl sabit ücret ödeyeceğime her ay 19 tl lik kontör alırım en azından 19 tllik konuşmuş olurum boşu boşuna telekoma para vermem.kaldıki akşam 7 den sabah 7 ye kimse sabit hat elinde bi yerleri aramıyor cep telefonu değil bu.biz bizden alınan sabit ücretlerin kaldırılmasını istiyoruz reklam paralarına giden paralarımızın kampanyalar yapılmasında kullanılmasını değil sabitin kalkmasını boşuna kampanyaya masraf edilmemesini istiyoruz.sadece kınıyorum telekomu hattımı kapattırdım istediği gibi kampanya yapsın yakında kampanya yapacak müşteri bulamayacak...
saygılar..

bu uygulama epeyi zamandır var.meraklı.

kepçeyle alıp kaşıka veriyo şrfzler sabit ücretten bindiriyoda bindiriyo net olmasa hemen kapatıcam

Kaç aydır var siz daha yeni haber yapıyorsunuz.

Şimdiye kadar kazıkladılar ama bu kampanya çok güzel ve uygun. Biz eskiden internet için kullanıyorduk fakat şimdi bu kampanya olduğu için kapattırmıyoruz ve her ay en az 30-40 TL 'lik konuşmamız oluyor.

Heheyy.. Ttnet baktı ki müşteriler bir bir kayboluyor, sürdü bedava konuşmayı...

Her ne kadar mevcut operatörler internet kullandığımızda kazığı soksalar da, bedava görüşme meselesinde hediyelerle çoşturuyorlar. Ttnet bunu yapmadı, şimdi bin pişman. Yürü be ttnet... İnterneti de ucuzlatsana.

kimsenin akşam 7 den sabah 7 ye konuşacağı uygun bir zaman dilimi değil bu. sabah 7 den akşam 7 ye yapsalarya biliyorlar kurnazlar gündüz dilimi içinde geçiyor bütün önemli konuşmalar..yani herşeyde olduğu gibi yine millet yararına gibi gözüken ama ince hilelerle düzenlenmiş bir kampanya birde faturada şöyle bir ibare geçiyorki akşam 7 den sabah 7 ye kampanyasında 1 saat bedava konuştunuz.lütfettiniz sayarak verdiğiniz kampanyadan yararlanmak için konuşmadım umrumdada değil senelerce sabit ücretle al sonrada konuşmak ihtiyacı hissetmeyeceğim bir şekilde geri veriyormuş gibi görün..ve hala sabit ücret almaya devam et mayıs ayından itibaren sabitede zam yap millet farkında olmasın.çoğu vatandaşlarımıza fatura gelmiyor banada öyle güya ben e-posta olarak gönderin demişim gibi epostamı belirtmediğim halde gönderiyorlar nereye gidiyorsa artık.en kızdığımsa e-posta için kendileri kağıt masrafından kurtarıyorlar ve doğaya yeşile katkı maskesini giyiyorlar üstlerine .kurnazlar diye boşuna demiyoruz.ben bizzat faturalarımı biriktirip kağıt toplamaya veririm gereği yok..telekomdan tek istediğimiz şey sabitin kalkması bedava kampanya yapmasını kimse istemedi ondan. ama biz sabitin kalkmasını istiyoruz madem bizi düşünüyor isteğimizi kaale alıp kendi bedava kampanya isteğini geri çeksin...o zaman görelim milletin yararınamı yoksa kendi cebinin kararınamı daha yatkın..

telekom bu gereksiz işleri yapacağına adsl ücretlerini düşürsün telefondan alınan sabit ücreti öiv kaldırsın fahiş fiyatlarla insanları resmen kazıklıyorlar örnek olarak almanyada 50 euroya almanya içi sınırsız türkiye sınırsız internet 6 mbit sınırsız paket kullanıyorum çalışan bir kişinin en düşük kazancı 1200 euro etin kilosu en fazla 5 6 euro siz hesaplayın artık uyan vatandaş uyan

Bu kampanya hala devam ediyor mu ?

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play