Turkcell'den kullanımı kolay akıllı cep: T40!

Turkcell T40, yeni arayüzü sayesinde artık çok daha kolay kullanılabiliyor! İşte özellikleri...

Turkcell'den kullanımı kolay akıllı cep: T40!

Turkcell T40, yeni arayüzü sayesinde artık çok daha kolay kullanılabiliyor. Arama, SMS gönderme, klavye, uygulamalar ve acil aramalar için özel olarak tasarlanan Kolay Kullanım desteği, Turkcell T40'ı kullanımı çok kolay bir akıllı telefon haline getiriyor.

Kolay Kullanımlı Turkcell T40, akıllı telefonları zor bulan ve alışamayan kişilerin son teknolojiyi rahatlıkla ve uygun fiyata kullanmalarını sağlayarak hayatını kolaylaştırıyor. Teknolojisinden ödün vermeden daha kullanışlı hale getirilen Turkcell T40 ile hem akıllı hem kolay hem de ekonomik bir telefona kavuşmak mümkün.

Neden Turkcell T40 kolay kullanım?

 İlk kez bir akıllı telefon kullanacak olan ya da akıllı telefonlara alışmakta zorlanan herkes, kolay ekran tasarımı, büyük butonlar, büyük yazı karakteri, tek tuşla acil arama, sesli tuş, acil durum kontağı, telefonu salla ana ekrana dön gibi özellikler sayesinde Kolay Kullanımlı Turkcell T40 ile rahat ediyor. Cihaz, standart Turkcell T40 ile aynı teknik özelliklere sahip.

Ödemesi de kolay

Kolay Kullanımlı Turkcell T40, fiyatıyla da yeni kullanıcılar için tercih nedeni. Standart Turkcell T40 gibi Kolay Kullanımlı T40 da peşin olarak 499 TL'ye satın alınabiliyor. Cihazı kontratlı olarak almak isteyenler için tarifeye ek 9 TL'den başlayan seçenekler var.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Reklam icin kac para aldiniz

@28 May 2014 15:22 e reklam için para alınır zaten?...

bir teknoloji sitesinde reklam broşürü gibi ürün tanıtmak kadar saçma bir haber olamaz, başına reklam yapın tam olsun, nerde bu cihazın teknolojik değerleri, donanımı vs !!!

Bu tür cihazlar almayın. Operatör cihazları çok sıkıntılı oluyor

dandiriklik abidesi kazıkçı voyvoda diye buna denir işte....

gördüklerim arasında en çok kasan telefon

Daha düşük değerlere sahip maxiplus 5 bundan daha hızlı çalışıyor hepsi o kasıntı arayüz yüzünden

Sen de yorum yaz