Turkcell Müzik ile reklamsız müzik dinleyin!

Turkcell Müzik ile dilediğiniz ruh haline uygun şarkıları reklamsız dinleyin!

Turkcell Müzik ile reklamsız müzik dinleyin!

Müzik dinlerken araya giren reklamlar muhtemelen keyfinizi bozuyor. O halde Android ve iOS için sunulan Turkcell Müzik uygulaması tam size göre. Müzikleri önceden indirip çevrimdışı olarak dinlemenize izin veren uygulama, mobil bağlantı üzerinden harcadığınız verileri kotanızdan düşmüyor. Dileyenler, elbette müziklerine bilgisayarından, www.turkcell.com.tr/turkcellmuzik adresinden ulaşabiliyor.

Turkcell Müzik'in öne çıkan özellikleri

Turkcell Müzik üyeleri, 

 • Çevrimdışı dinleme özelliğiyle Turkcell Müzik kullanıcıları, şarkıları indirmeden oluşturdukları müzik listelerini, üyelikleri devam ettiği sürece çevrimdışı olarak dinleyebiliyorlar.
 • Turkcell Müzik uygulaması ücretsiz olarak iOS ve Android uygulama marketlerinden indirilebiliyor.
 • Turkcell Müzik'in mobil uygulaması üzerinden şarkı dinlerken müzikseverlerin cepten internet kotaları düşmüyor. Dileyen kullanıcılar platforma bilgisayarlarından da http://www.turkcell.com.tr/turkcellmuzik adresi üzerinden erişebiliyor.
 • Turkcell Müzik uygulamasında yer alan yüzlerce fizy listeleri ile kullanıcılar her an ve modlarına uygun şarkılar listelerini seçip anında dinleyebiliyorlar.
 • Uygulama içerisinde yer alan ''Ünlülerin Seçtikleri'' listesi sayesinde kullanıcılar, sevdikleri şarkıcıların seçimlerine de kulak verebiliyor.
 • Yerli-yabancı olarak ayrılan ve pop, nostalji, arabesk, chill-out gibi 14 farklı tür altında sınıflandırılan şarkılar ise 'Turkcell Müzik'in oluşturduğu "radyolar" aracılığıyla dinleyicileri ile buluşuyor. Böylece Turkcell Müzik kullanıcıları milyonlarca şarkı arasından istediği kategorideki şarkıyı kolayca dinleyebiliyor.
 • "Müzik Arşivim" sayesinde müzikseverler son 6 ay içerisinde mobil cihazlarından veya bilgisayarlarından satın aldıkları tüm şarkıları görüntüleyebiliyor ve dilerlerse başka cihaza indirdikleri bu şarkıları, uygulama üzerinden giriş yaptıktan sonra "Cihazıma Al" seçeneği ile o anda kullandıkları cihaza da taşıyabiliyorlar.
 • Turkcell Müzik dinleme ve indirme paketleri aşağıdaki gibidir:

Dinleme Paketleri:

 •   Sınırsız Müzik Paketi: 4,99 TL/Ay
 •   Ekstra Müzik Paketi: 9,99 TL/Ay

İndirme Paketleri:

 •   Aylık 25 Şarkı Paketi: 4,99 TL/Ay
 •   Aylık 50 Şarkı Paketi: 6,99 TL/Ay
 •   Haftalık Müzik Paketi: 1,99 TL/Hafta

Aboneliksiz indirilen tekil şarkı ücretleri 0,89 TL ile 1,29 TL arasında değişmektedir. Albüm ve liste indirmek paket kapsamına dahil değildir. Albüm ve liste fiyatları 4,99 TL ile 9,99 TL arasındadır.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

hiç birşey anlamadım, kafa karıştırıcı paketlerle bir yere varamazsınız, şimdi turkcelli olup turkcellmuzik üyesi olanlar ücretsiz ne yapabiliyor, siz onu bi söyleyin hele.

@07 Aralık 2015 19:01 en fazla bir ücretsiz deneme amaçlı müzik dinlersin diyeceğim o ki pağan varsa müzik dinlersin pağan yoksa çaliş çaliş :)

ttpod kullanın hem yerel depolama hemde sınırsız ve ucretsız muzık ve sq kalıtesınde

Son 2 gündür kotadan düşüyor. Programın kullandığı internet Turkcell de facebook kullanımı diye gözüküyormuş. Halbuki bende ne facebook programı ne de facebook hesabı var. Program hatalı

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play