Twitter'da Kafa Karıştıran Sorun: Twitter Çöktü mü; Twitter'da Ne Oluyor?

Twitter'da gece başlayan sorunlar cumartesi günü de devam ediyor. Dünyanın farklı ülkelerinden kullanıcılar, Twitter'ı kullanırken sorunlar yaşadıklarına dair mesajlar paylaşıyor. Twitter ise bugün paylaştığı yeni mesajda soruna ilişkin çalışmaların sürdüğünü duyurdu.

Twitter Çöktü mü; Twitter'da Ne Oluyor?

Bazı kullanıcılar, Cumartesi sabahına Twitter erişim sorunu ile uyandı; Tweet'lerin yüklenmediğini gördü. Bazı kullanıcılar ise, hesaplarından atıldıklarını ve tekrar giriş yapamadıklarını söylüyordu. Bu da, "Twitter çöktü mü" sorusunu beraberinde getirdi. Sorunun gece saatlerinde başladığını rapor eden kullanıcılardan pek çoğu, şu anda bile aynı sorunu yaşıyor gibi görünüyor.

İşin garip kısmı ise, erişim sorunun herkesi etkilemiyor olması. Sosyal medya üzerinde sorun yaşadığına dair mesaj atan kullanıcılara, kendilerinde bir sorun olmadığını söyleyen cevaplar geliyor. Yani Twitter'da yaşanan sorun her ne ise, tüm Twitter kullanıcılarını etkilemediği açık.

Twitter'dan Açıklama Geldi

Twitter da, destek hesabından yolladığı ilk mesajında sorun yaşandığını bildirmiş ve üzerinde çalıştıklarını söylemişti. 1 saat önce yayınlanan yeni bir tweet'te ise sosyal medya devi şunları söyledi: "Twitter'ın bazı özelliklerinin bazılarınız için halen çalışmadığını biliyoruz. Bu sorunu çözmek ve en kısa sürede normal hale getirmek için çalışmayı sürdürüyoruz. Bizimle kaldığınız için teşekkür ederiz."

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz