Ünlü aktör, Apple ile fena dalga geçti!

Ünlü aktör, yeni filminin tanıtımı için, Apple'ın klasik olan ürün tanıtımları ile fena dalga geçti!

  • Zeynel A. Öztürk
Oynat Borat'ın mucidinden Apple tanıtımı taklidi! 2006'nın Borat filminin mucidi Sacha Baron Cohen, yeni filmi için Apple tanıtımıyla fena dalga geçti!

Sacha Baron Cohen, yeni filmini tanıtmak için iyi bir fikir buldu: Apple tanıtımlarıyla dalga geçmek.

Cohen'i muhtemelen 2006'da vizyona giren "Borat: Şanlı Kazakistan Milletinin Çıkarlarını Arttırmak İçin Amerikan Kültürünün İncelenmesi" filminden tanıyorsunuz. Cohen'in ABD'de vizyona girmeye hazırlanan yeni filmi "The Brothers Grimsby" için hazırlanan kısa video ise birçok insanın neredeyse taptığı Apple tanıtımlarıyla eğleniyor.

Kendisinin "öngörülü" ve "elçi" olarak tanınmasını isteyen Cohen, İngiliz olmasının da yardımıyla Jony Ive'yi başarılı biçimde taklit ediyor. Ancak Cohen, Apple ürünleri satmak yerine, kendi kariyerini anlatıyor. Oyuncu, yeni filmindeki karakterlerden Nobby'nin Borat'tan yüzde 15 daha sevilebilir olduğunu, diğer bir filmindeki Ali G.'den ise yüzde 15 daha ahmak olduğunu söylüyor.

Aslında şu günlerde Apple tanıtımlarıyla dalga geçmek kolay bir iş değil, çünkü Steve Jobs öldüğünden bu yana tanıtımlar zaten kendi kendiyle eğlenir bir vaziyette. Bu yüzden komedyenlerin bile iyi şakalar bulmakta zorlandığı söylenebilir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Baktıki yüzüne bakan kalmadı, unutuldu, en büyüklere sataşıyor ki, yeniden hatırlansın.... Cohen soyismi olanlar zaten, kendilerini diğer yahudilerden de üstün gören ilginç insanlar... Önemsememek gerek...

@14 Mart 2016 20:48 büyük kim Apple kim...

@14 Mart 2016 20:48 Bence mükemmel fikirdi kabul et. Onların cümle kurma tipleri bile sanki marsta su bulduk algısı yaratmaya yetiyor. Sacha Baron Cohen inanılmaz birisi. Ve bu zamana kadar ki en iyi komedyen. Anlarsan :D ;)

bu borat filmi de ne kadar dandik bi filmdi ya hayatımda izlediğim en dandik filmlerde tepeye oynar. sadece zaman kaybı saçma bir film.

güzel filme benziyor tr dublaj beklemeye koyulalım

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost