...Ve sonunda itiraf ettiler!

Donanım devi, uzun zamandır dedikodusu yapılan cihazı sonunda ağzından kaçırdı...

...Ve sonunda itiraf ettiler!

Aylardır dolanan Google'ın kendi tabletini üreteceği söylentileri, resmi olmasa da nihayet doğrulandı.Tablet Asus tarafından üretilecek...

Adının açıklanmasını istemeyen bir Asus yetkilisi, Computex fuarında Android Authority'ye yaptığı açıklamada şirketin Google için böyle bir tablet tasarladığını söyledi. Nexus 7 olarak anılan tablet, muhtemelen 7 inç olacak ve Nvidia'nın dört çekirdekli Tegra 3 işlemcisini kullanacak.

Yetkili, cihazın Haziran sonunda piyasaya çıkacağını belirtti. Bu da lansmanın yüksek ihtimalle Google I/O konferansında gerçekleşeceğini akıllara getiriyor. Yeni tabletin fiyatının 150-250 dolar arasında olması bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Avrupa da yaygın olarak örneğin Hollanda da bir sözleşmeli Cep telefonu alana bir de araba verildiğine şahit oldum. Bence yakın bir gelecekte GOOGLE bu ASUS a yaptıracağı Tablet Bilgisayarları kullanıcılarına çok cüzi bir fiyatla veya Bedava dağıtacak. Bu da benim öngörüm, çünkü APPLE e ve diğer rakiplere karşı ayakta kalmanın ve Reklam gelirlerinden elde edeceğini varsaydığı rant ile bunu finanse etmeye kalkışacaktır. Çok yakın bir gelecekte, bir Mobil Cep telefonu veya tablet PC veya ultra netbook alana lüks bir ev ve Otomobil yanında promosyon olarak verileceği kanısındayım. O zamana kadar evdeki külüstür Masaüstü Konsol PC yi kullanmanızı öneririm. Tüketiciler olarak kollektif olarak hareket edersek bilişim teknolojisi global krizle daha da negatif etkilenir ve bu ürünleri tüketicilere bedavaya gelecek derecede ucuza sunulacaktır. Haydi hayırlısı, devir ekonomide Tüketici pazarı devri...

Ziyaretçi sen kafayı yemişsin. 2bin liralık telefona ne evi ne arabası? Fakirmisin sen?? Bi defol git allah rızası için.

@13 Haz 2012 11:55 Böyle eleştiri olmaz. Üstelik defol git demek sizin ne kadar akıldan yoksul agresiv olduğunuzu gösterir. Lütfen rasyonel olalım, katılmadığınızı belirtmek hakkınız, yalnız saygıyı elden bırakmadan..Bugünkü global ekonomik krizi doğru yorumlarsan neden olmasın, PC ve Netbooklarda kaç gram plastik kaç gram bakır kullanılıyorki bu fiyata düşmesin? Her türlü mobil iletişim aracı üzerinden raklam pastası ile aletlerin üretim masrafları fevkalede karşılanır. Burada fahiş fiyata aldığımız mobil iletişim araçları, avrupada sembolik 1 EUR ya veriliyor..Sonra bu İletişim sektörü ve buna bağlı üretim sanayinin kızgın rekabetçi piyasa savaşına espri yollu bir takılmadır. İlerde böyle kampanyalar olmayacağını siz garanti edebilir misiniz? Bak Almanya için Akdeniz ülkelerinde turizm yapsın ekonomiler canlansın diye halka 2.000 EUR halka para hibe edin diye ekonomistin biri tavsiye etti bugün. 2006 Mortgage ile başlayan ABD krizinda ABD hükümeti halkına piyasa canlansın adam başı 2000 USD para dağıttı, gidin alışveriş yapın diye...OLMAZ OLMAZ DEME, OLMAZ OLMAZ DOSTUM, olurmu olur. Sevgiyle kal..

Baya güldüm, eglenceli olmus. Yazdiklarinda samimi mi merak ettim?

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play