Vestel'e "En Yenilikçi Marka" Ödülü

Dünyanın en büyük inovasyon yarışmasından Vestel'e "En Yenilikçi Marka" ödülü.

Vestel'e "En Yenilikçi Marka" ödülü

Türkiye'nin teknoloji devi Vestel, dünyanın en iyi markalarının yarıştığı Plus X Award'da yılın en yenilikçi markası seçildi. Dünyanın en prestijli yarışmalarından biri olan Plus X Award'da, teknoloji dünyasına kattığı yeniliklerin yanı sıra tasarım alanında da dikkatleri üzerine çeken Vestel, telekomünikasyon ürün grubunda 'En Yenilikçi Marka' ödülüne layık görüldü.

İnovatif teknolojilerin ödüllendirildiği ve dünyanın farklı ülkelerinden çok sayıda markanın aday gösterildiği yarışmada; yenilik, tasarım, yüksek kalite, kullanım kolaylığı, işlevsellik, ergonomi ve ekoloji alanlarında ürünlerinin yenilikçiliğini ön plana çıkaran markalar onurlandırılıyor.

Plus X Award, 14 yılı aşkın süredir düzenleniyor ve her yıl teknoloji, spor ve yaşam alanlarında dünyanın önde gelen markalarını ödüllendiriyor. Yarışmaya katılan markaların ürünlerinde aranan en önemli özellikler, yüksek kalite, uzun ömürlülük ve yenilikçi yaklaşıma sahip olması. Plus X Award, yarışmaya katılan şirketlerin inovatif yaklaşımlarını cesaretlendirerek gelişmelerini ve inovasyon alanında rekabet güçlerini artırmalarını destekliyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Vestel'i bu ödül için kutlamak gerek! Gelelim işin gerçeğine bu tür ödüller genellikle prestij için imaj için verilir kim takar bu ülkede ödülü? Bu ödül için muhtemelen Vestel'e üretimde dışardan parça sağlayan yabancı şirketler önayak olmuştur. Vestel'in beyaz eşyalarından birini alıpta sosyal çevresine aldığıma değdi diye bir pozitif yoruma nette rastlayamazsınız, sebep? Ödül mödül değil ürettiğiniz ürünü Dünya standartlarının üzerinde kalite ile üretin ARGE ile başarı sağlayın.

Şu toplama cep Vestel Venüs için mi vermişler? Bu millet parayı ağaçtan toplamıyor, bir Samsung bir LG gibi nitelikli ürünleri üretin tüketicinin kalbinde yer edinin, en büyük ödül budur! Kim istemez ulusal yatırım emekçilerimizin ürettiğini övüp göklere çıkarmayı. Vestel reklama değil kaliteye değer vermeli. Rakipleri ile her alanda boy ölçüşmek için otorite sayılan testlerden de başarı ödülleri almalılar. Mümkün mü? Dilerim satış stratejilerini gözden geçirirler başarılı olmalarını diliyorum.

Vestel kendi CEO'sunun evine gidip bakmalı veya yönetim kurulu üyelerinin evine hem de tek tek! Hepsinin evinde rakip yabancı menşeli ürünler olduğunu tespit etmek için müneccim olmaya kehanet göstermeye gerek yoktur. Kendi ürününü kullanmayan üretimden sorumlular son tüketiciye bu metayı satabilir mi beğendirebilir mi? Kaliteli ürün, albenili yüksek teknoloji kullanılmış ürünler üretmeliler sadece dizaynla tasarımla bilmemne ödülü ile bu iş olmaz. Yine de ödül için başarılar ve tebrikler.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost