vivo'nun online satış mağazasında başlattığı “Yaz Festivali” ile yeni modeli Y35 de dahil birçok model indirimde

vivo, online mağazasında başlattığı “Yaz Festivali” ile, V ve Y serisi modellerini bu platformdan alan tüketicilere farklı oranlarda indirimler, hediye TWS 2 ANC kulaklıklar ve 1 yıl ek garanti ile birlikte 4.700 TL’ye varan kazanç fırsatı sunuyor.

Myvivoshop.com’da Yaz Festivali başladı

vivo, online satış platformu myvivoshop.com’da tüketicilere sunduğu fırsat ve kampanyalarını V ve Y serilerindeki modellerini tercih edecek kullanıcılar için “Yaz Festivali” ile sürdürüyor. Yaz Festivali kampanyası kapsamında vivo V ve Y serilerinden seçecekleri akıllı telefonları 28 Temmuz tarihine kadar myvivoshop.com üzerinden satın almayı tercih eden kullanıcılar toplam 4.700 TL’ye varan farklı fırsatlar yakalayabiliyor.

Vivo’nun Yeni telefonu Y35 indirimde

Yaz Festivali kapsamında vivo’nun yeni telefonu Y35’i almak isteyen kullanıcılar, 1 yıl ek garanti ve sepette özel indirim fırsatından yararlanabiliyor. Vivo Y35, ek üretici garantisinin yanında 2 büyük Android güncelleme garantisiyle de kullanıcılara uzun bir kullanım ömrü vadediyor.

Y35’in yanı sıra V25 5G’de özel bir indirim var. V25 5G’yi alanları 1 yıl ek garanti ile tüketicileri toplam 4.700 TL’lik bir kazan bekliyor. Ayrıca kampanya kapsamında V21e, Y22s ve Y16 modellerinin tamamı 1 yıl ekstra üretici garantisi ile toplam 3 yıl garanti ile satışa sunuluyor.

Myvivoshop.com Yaz Festivali kapsamında sunulan indirimli vivo modellerini incelemek ve satın almak için kampanya linkini ziyaret edebilirsiniz.