Walking Dead 9. Sezondan 5 Dakikalık Video

The Walking Dead'in merakla beklenen 9. sezonuna ait 5 dakikalık video, San Diego Comic-Con etkinliğinde yayınlandı. Ama bir de kötü haber var!

Walking Dead 9. Sezondan 5 Dakikalık Video

Geçtiğimiz günlerde ilk posteri ile karşımıza çıkan The Walking Dead 9. sezon, bu kez çok daha detaylı bir biçimde sahnedeydi. San Diego Comic-Con panelinde konuşan Andrew Lincoln (dizideki adıyla Rick Grimes) önemli açıklamalar yaptı. Ama asıl heyecan verici olan, 9. sezondan 5 dakikalık ilk trailer'ın yayınlanmış olmasıydı.

The Walking Dead - Official Season 9 Comic-Con Trailer | SDCC 2018The Walking Dead - Official Season 9 Comic-Con Trailer | SDCC 2018
New world. New rules. The Walking Dead returns for Season 9 on Sunday, October 7 at 9/8c. Subscribe to GameSpot Universe Trailers! Follow Us - Like Us -

Yukarıdaki videoda da görebileceğiniz gibi, The Walking Dead'in bizlere sunacağı daha çok fazla şey var. Ama bir de kötü haberden bahsetmek gerek. Rick Grimes karakterinin 9. sezon ile birlikte diziden ayrılacağı konuşuluyordu. Ve Andrew Lincoln, ilk kez bunu doğruladı. Grimes'ın nasıl bir senaryo ile diziden ayrılacağı henüz belli değil ama artık, 9. sezonun bir yerlerinde, Rick'e veda etmemiz gerektiğini kesin olarak biliyoruz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Rick ayrılırsa bende diziden ayrılırım.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost